مراحل نصب ساندویچ

مراحل نصب ساندویچ پانل با توجه به نوع و طرح پنل‌ها باید توسط متخصص و کادری حرفه‌ای صورت گیرد.

مراحل نصب ساندويچ پانل در این مجموعه كاملا حرفه‌اي و مطابق با استانداردهاي لازم جهت نصب در ساندويچ پانل‌ها است.

مراحل نصب ساندویچ پانل در این شرکت توسط  كادر حرفه اي و آموزش ديده جهت اين كار استفاده ميشوند.

در ساندويچ پانل ها روش هاي مختلفي با توجه به نصاب هاي شركت هاي نصب كننده پانل وجود دارد.

در نصب ساندویچ پانل باید به نکاتی که باعث زیباتر شدن و بهینه تر شدن کار توجه کرد.

در این مطلب به توضیح کامل نصب ساندویچ پنل با ذکر نکات جزئی میپردازیم.

نصب ساندویچ پانل سقفی:

ابتدا باید به ساختار اجرا شده روی سقف و فاصله بین تکیه گاه های اصلی توجه شود و بر اساس ان زیرسازی پانل های سقفی را انجام داد.

در مرحله بعد ساندویچ پانل ها روی پرلین های موجود در سقف قرار گرفته و به ازای هر متر متربع ساندویچ پانل سقفی باید یک پیچ سرمته گالوانیزه استفاده میشود.

نصب ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل ها باید به صورت اورلپ قرار گرفته باشد. این کارجهت اب بندی سقف و جلوگیری از نفوذ آب انجام میگیرد که بسیار دارای اهمیت است.

در مرحله اخر بهتر است جهت زیباسازی و درزگیری ساختمان از ورق فلاشینگ و ورق آبرو  استفاده شود.

sandwich-panel-installation-5

نصب ساندویچ پانل دیواری:

برای نصب ساندویچ پانل دیواری ابتدا زیرسازی انجام شود برای این کار باید به ساختار اجرا شده روی ساختمان و فاصله بین ستون ها محل نصب و ارتفاع پانل ها و جهت باد توجه کرد.

نصب ساندویچ پانل دیواریدر نصب ساندویچ پانل سقفی باید با استفاده از پروفیل های آهنی تکیه پاه محکمی برای ساندویچ پانل ایجاد کرد.

نصب ساندویچ پانل دیواری

این نوع ساندویچ پانل ها به دو صورت عمودی و افقی بسته به شرایط محل میتوانند نصب شود. بعد از نصب محل اتصال ساندویچ پانل ها با سختمان را توسط پیچ های مخصوص پیچ میکنند.

در نصب این نوع ساندویچ پانل بر روی بتن از تفنگی مخصوص به نام میخکوب زن چاشنی دار استفاده میشود. بهتر است داخل ناودانی با اسپری پلی یورتان عایق کاری شود. (مطابق شکل زیر)

نصب ساندویچ پانل روی بتن

در نصب به این موارد توجه کنید:

  • به نحوه قرارگیری نر و مادگی پانل ها جهت اب بندی
  • استفاده از پیچ واشر دار مخصوص
  • استفاده از چسب جهت عایق کاری

در نصب ساندویچ پانل از ابزار هایی استفاده میشود که در زیر به یکی از این ابزار ها اشاره خواهیم کرد:

دستگاه ساندویچ پانل بر :

ابتدا که ساندویچ پانل از شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل خریداری میشود در طول های بسیار زیاد است که مورد نیاز مشتری نخواهد بود . این دستگاه برای برش دقیق ساندویچ پانل ها در اندازه های مختلف و مورد نیاز مشتری استفاده میشود . این دستگاه بسیار دقیق بوده و بر اساس استاندارد های روز جهان است.دستگاه ساندویچ بر

نصاب ساندویچ پانل:

در صورتی که نیاز به نصب ساندویچ پانل دارید این کار باید توسط افراد معتبر و آموزش دیده انجام شود.درصورتی که پانل به درستی نصب نشود عمر مفید سازه بسیار کاهش خواهد یافت و نتایج جبران ناپذیری اتفاق خواهد افتاد.

قیمت اجرای نصاب ساندویچ پانل:

هزینه اجرای انواع ساندویچ پانل بر اساس موارد مختلفی متفاوت است. عواملی که در قیمت اجرای ساندویچ پانل تاثیر گذار هستند میتوان به نوع پانل ، متراژ پروژه و نصاب که هر کدام هزینه خاص خود را دارند.

جهت دریافت لیست نصابان معتبر ساندویچ پانل کلیک کنید.

نصاب ساندویچ پانلمجری پنل های دیواریپیمانکار اجرای ساندویچ پانل های سقفینمایندگی نصب ساندویچ پانل ماموتنصاب پانل دیوارینصاب پنل سقفینصاب پنل ماموتنصاب معتبر ساندویچ پنلقيمت نصب ساندويچ پانل قيمت نصاب پانلنصاب ماموتنصاب ساندویچ پانل سولهنصاب پوشش پانل سوله

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.