ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

از زمان های قدیم تاکنون بشر همواره در پی تحقیقاتی جهت دستیابی به آسایش و راحتی خود بوده و از راه های مختلف تلاش نموده تا به این هدف برسد. یکی از تلاش هایی که مثمر ثمر بود نوآوری و تولید ساندویچ پانل بوده که با تولید انبوه در سال های جدید بسیاری از نیازهای صنعت تامین شده است. از ساندویچ پانل ها جهت ساخت سازه های ساخته شده با پانل، انواع ساندویچ پانل پلی یورتان، ویلاهای پیش ساخته، انواع کانکس، سوله های صنعتی و غیر صنعتی، نمازخانه ها، گلخانه ها، سرویس های بهداشتی، مراکز درمانی و درمانگاه ها و …

انواع ساندویچ پانل

• ساندویچ پانل پلی یورتان

• ساندویچ پانل پلی استایرن

• سانددویچ پانل اکس پی اس

• ساندویچ پانل پشم سنگ و پشم شیشه

انواع ساندویچ پانل پلی اورتان

• ساندویچ پانل PIR

• ساندویچ پانل PUR

از بهترین نوع ساندیچ پانل نام برده در قسمت بالا ساندویچ پانل پلی یورتان در رده اول قرار می گیرد به دلیل اینکه عایق بسیار مقاومی در برابر سرما، گرما و رطوبت و… بوده و در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می کند. با استفاده از این نوع پانل می توان از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل آورد و در صرف زمان صرفه جویی کرد.

ساندویچ پانل پلی یورتان به دو گروه  PIR و  PUR تقسیم می شود. دسته اول از ترکیب ایزوسیانات نورات و پلی یول تشکیل شده و دسته دوم که همان PUR است از ترکیب ایزوسانات و پلی یول ساخته می شود.

 

تفاوت ساندویچ پانل PIR  و ساندویچ پانل PUR 

تفاوت این دو نوع ساندویچ پانل در داشتن مزایا و معایبی است که هر یک دارند از جمله ویژگی هایی نظیرعایق حرارتی، عایق برودتی، مقدار وزن و سبک بودن آنها، مقاومت در مقابل رطوبت و صوت. لازم به ذکر است که ساندویچ پانل PIR ضد حریق بوده و مقاومت بالایی در برابر آتش دارد.

 

شرکت ماموت

شرکت ماموت سالهاست در تلاش رسیدن به اهداف خود در تولید انواع پانل، ساندوچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، پانل سردخانه ای، انواع کانکس و سوله، انواع فوم ساندویچ پانل و… گام برمی دارد و با تحویل فوری ساندویچ پانل،سازه ای زیبا و ایمن به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.