تریلی ماموت

تریلرها یکی از عناصر اصلی در صنعت حمل و نقل جاده ای به شمار می روند که انواع گوناگون آن جهت جابجایی محصولات مختلف استفاده می گردد. به همین جهت طراحی های مختلفی روی تریلی ها انجام می شود تا نسبت به کاربرد آن متناسب ساخته شوند. در ادامه به معرفی انواع تریلرها می پردازیم:

 

تریلر ها با اتصال به کامیون های کشنده مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله کاربرد های این تریلرها می توانیم به جابجایی مصالح ساختمانی، تریلر حمل کانتینر، تریلر یخچال دار جهت جابجایی مواد غذایی، تریلی تانکر جهت حمل و نقل سوخت و مواد نفتی، تریلر کمرشکن جهت حمل و نقل خودرو و ....
تریلرها دارای شاسی و قطعات فلزی می باشند که جهت استحکام بیشتر، تمام تیرهای اصلی و شاسی تریلر ها از فولاد استفاده می شود و تمام قطعات از مقاطع پرسی فولادی ساخته می شوند.
 
شرکت ماموت یکی از تولیدکنندگان در زمینه محصولات صنعتی و ساختمانی می باشد که در سالهای اخیر توانسته است با محصولات خود در زمینه ی حمل و نقل جاده ای کشور به نوسازی و افزایش کیفیت خودروهای مشغول در جاده ها نماید. کامیون های کشنده شرکت ماموت که تحت برند اسکانیا می باشد یکی از خودروهای سنگین با کیفیت در سراسر جهان به شمار می رود که همین امر باعث شده است کیفیت خودروهای فعال در زمینه حمل و نقل افزایش یابد و علاوه بر آن تریلر و تریلی های ساخته شده توسط شرکت ماموت نیز از کیفیت بالایی برخودار است، در شاسی این تریلی ها از تیر فولادی استفاده شده است که استحکام بالایی دارد و باعث می شود که امنیت بارهای حمل شده توسط این تریلر ها افزایش یابد.
جهت اطلاع از قیمت روز تریلر ماموت با بخش پشتیبانی وبسایت در تماس باشید و قیمت روز تریلی را دریافت نمایید.
بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.