ساختمان پیش ساخته

AAEAAQAAAAAAAAKiAAAAJDk0YTU4MDlhLWMyYzktNDA4Mi1hZmViLWYxMmVmYWQxYzM4MQ
ساختمان پیش ساخته از مصالح ساختمانی پیش ساخته،ساخته میشود.
مصالح ساختمانی پیش ساخته مصالحی است با تکنولوژی جدید که امکانات خاصی را به مشتریان و بخصوص صاحبان صنعت ارائه می دهد.
مصالح ساختمانی پیش ساخته مانند پوشش دیوار های پیش ساخته و پوشش سقف های پیش ساخته با توجه به اقلیم محل مورد نظر(مقصد) و کاربری مورد نظر انتخاب می شود و این انتخاب ساندویچ پانل مناسب در بهترین صورت توسط مشاورین ماموت به مشتری پیشنهاد می شود.
در مورد رنگ و طرح ساندویچ پانل ها که همان مصالح ساختمانی پیش ساخته ای هستند که در ساختمان های پیش ساخته کاربرد دارد و استفاده می شود می توان گفت که ساندویچ پانل منعطف است و مشتری می تواند با توجه به سلیقه خود طرح و رنگ ساندویچ پانل های مورد نظر را که در ساختمان پیش ساخته به کار می رود،انتخاب کند.
ساختمان پیش ساخته را به وسیله ساندویچ پانل پیش ساخته ماموت می سازند.
ساندویچ پانل پیش ساخته ماموت در انواع مختلف مطابق همه سلیقه ها به دلیل تنوع در طرح و رنگ را می توان با توجه به کاربرد و اقلیم ساندویچ پانل ها به چند دسته ساندویچ پانل سردخانه ای،ساندویچ پانل اتاق تمیز،ساندویچ پانل آلوزینک،ساندویچ پانل گالوانیزه،ساندویچ پانل طرح چوب،ساندویچ پانل شفاف،ساندویچ پانل آلومینیوم و … تقسیم کرد.
ساندویچ پانل در ساختمان های پیش ساخته در هزینه مصرفی انرژی صرفه جویی می کند زیرا عایق بسیار قوی رطوبت و حرارت(سرما و گرما) می باشد. همچنین ساندویچ پانل بدلیل نسوز و دیر سوز بودن و مقاومت بالا در برابر زلزله بسیار مناسب برای ساخت ساختمان پیش ساخته است.

مصالح ساختمانی پیش ساختهشرکت ماموتمصالح ساختمانیساندویچ پانل پیش ساخته ماموتساندویچ پنلسقف پیش ساختهساندویچ پانلساختمان های پیش ساختهساختمان پیش ساخته ماموتساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانل ماموتساختمان پیش ساخته با ساندویچ پانلساختمان پیش ساختهساخت ساختمان پیش ساختهدیوارهای پیش ساختهدیوار پیش ساختهپنلپانل

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.