ساندویچ پانل آماده

در این مطلب قصد داریم درباره قیمت ساندویچ پانل و همچنین مشخصات فنی این محصول توضیحاتی ارئه نماییم که می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب و خرید بهترین نوع ساندویچ پانل مناسب با نوع کاربری شما باشد.

ساندویچ پانل آماده
ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل آماده چیست؟

ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل آماده به پانل هایی گفته می شود که ساختار محصول به این صورت است که در دو طرف سازه از دو ورق فلزی معمولا از جنس آلومینیوم یا ورق های گالوانیزه و ورق آلوزینک استفاده می شود. در میان این ورقه ها را با نوعی فوم تزریقی از جنس پلی اورتان یا پلی استایرن پر می شود. این فوم ها خاصیت نسوز دارند از این جهت بسیار ایمن هستند. همچنین به دلیل سبک بودن در مقابل حوادثی نظیر زلزله کاملا مقاوم می باشند.

فوم پلی اورتان
فوم پلی اورتان

از ساندویچ پانل آماده در ساخت دیوار و سقف های پیش ساخته استفاده می شود. از جمله کاربردهای این محصول می توان به کاربرد در ساخت خانه های پیش ساخته ، سالن های همایش و سینما ، سالن مترو و آشینا هواپیما ، ساخت سقف و دیواری سوله ها و سردخانه های صنعتی اشاره کرد.

قیمت ساندویچ پانل آماده

در ادامه مطلب تصاویری از انواع ساندویچ پانل به همراه قیمت و مشخصات فنی را مشاهده می نمایید.

ساندویچ پانل آماده دیواری

مشخصات فنی : این نوع از محصول از دو ورق در دوطرف به ضخامت های ۰٫۵ میلیمتر و از جنس آلوزینک و گالوانیزه و دارای رنگ بندی های متنوع از نوع الکترواستاتیک می باشد. جنس عایق بکار رفته در میانه ساندویچ پانل آماده دیواری فوم پلی اورتان تزریقی می باشد که دارای چگالی برابر ۴۰ است.

لطفا جهت استعلام قیمت ساندویچ پانل آماده دیواری با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ساندویچ پانل سقفی

مشخصات فنی این نوع از ساندویچ پانل آماده هم دقیقا مشابه با نوع دیواری ان است. لطفا برای استعلام قیمت با دفتر فروش تماس بگیرید.

مزایای ساندویچ پانل آماده

از مهمترین مزیت های استفاده از این محصول سبک بودن و سرعت و سهولت در اجرای ساخت و ساز می باشد. این پانل ها در مقابل زلزله و آتش سوزی مقاوم هستند و خاصیت ضد باکتریال داشته و در مقابل نفوذ رطوبت محافظت شده اند.

ساختمان های پیش ساخته
ساختمان های پیش ساخته

دارا بودن ضریب انتقال حرارتی پایین از دیگر مزیت های ساندویچ پانل های آماده است که موجب می شود تا در مواقع بروز آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشد.

همچنین این محصول به راحتی دمونتاژ شده و قابل جابجایی می باشد. علاوه بر این موارد ساندیویچ پانل کاملا بهداشتی بوده و در ساخت اتاق تمیز و کانکس کامیونت هایی که برای حمل گوشت و فرآورده ای پروتئینی استفاده می شوند کاربرد دارد.

از این محصول می توان برای ساخت خانه های پیش ساخته استفاده نمود.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.