ساندویچ پانل در استان البرز

paneli_eng

ساندویچ پانل در استان البرز (کرج)مانند شرایط آن در کشورهای مختلف به عنوان بهترین سازه پیش ساخته استفاده می شده است اما تقریبا حدود ده سال است که این سازه پیش ساخته وارد ایران شده است.
ساندویچ پانل که سازه ای پیش ساخته است در ساخت انواع ساختمان های پیش ساخته استفاده می شود که به دلیل پیش ساخته بودن این سازه(یعنی در کارخانه با ابعاد و ضخامت و طرح و رنگ مورد نظر شما) به سرعت در محل نصب و اجرا می شود و همچنین بازرسی این سازه پیش ساخته بسیار ساده تر از سایر مصالح ساختمانی است.
بنابراین با استفاده از ساندویچ پانل ماموت در هزینه های نصب و اجرا و بازرسی صرفه جویی قابل توجهی می کنیم.
علاوه بر همه اینها ساندویچ پانل عایق بسیار مناسب صوت،حرارت(گرما و سرما)است که این خود باعث صرفه جویی انرژی می شود و در طولانی مدت این صرفه جویی درمصرف انرژی،صرفه جویی در هزینه های مصرفی برای تامین انرژی به صورت طولانی مدت را حاصل می کند.
ساندویچ پانل در انواع کارخانه ها و سوله های صنعتی در استان البرز بخصوص در شهرک های صنعتی استان البرز استفاده می شود.
همچنین ساندویچ پانل ماموت در انواع پالایشگاه ها و نیروگاه ها،بیمارستان ها و آزمایشگاه ها،مراکز تولیدی و صنعتی و یا حتی ویلا ها بخصوص در شمال کشور به دلیل عایق رطوبت بودن ساندویچ پانل بسیار کاربرد دارد.
ساندویچ پانل ارزان را می توان در استان البرز به وفور یافت،ساندویچ پانل ماموت در کرج بسیار استفاده شده است زیرا این ساندویچ پانل که در استان البرز عرضه می شود را می توانید هم به صورت ساندویچ پانل ارزان در استان البرز و هم به صورت ساندویچ پانل دست دوم در استان البرز سفارش دهید.
ساندویچ پانل ماموت در کرج یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای شرکت های تجاری و اداری است،این ساندویچ پانل بیشتر در نوع سردخانه ای آن به صورت سقفی و دیواری استفاده می شود زیرا با استفاده از ساندویچ پانل سردخانه ای در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود.

ساندویچ پانل ماموتساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پنل ماموتشرکت ماموتساندویچ پانل در استان البرزورق گالوانیزه در کرج ساندویچ پانل در کرجورق گالوانیزه در استان البرزشهرک های صنعتی استان البرزپانل در کرجشرکت ماموت در کرجساندویچ پانل ارزانساندویچ پانل دست دومپانل ماموت در استان البرزپنل در استان البرز

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.