ساندویچ پانل در استان مرکزی(اراک)

ساندویچ پانل در اراک

ساندویچ پانل در استان مرکزی یکی از مصالح ساختمانی پیش ساخته است که به وفور یافت می شود و از آن در شهرک های صنعتی استان مرکزی بخصوص فراوان استفاده شده است.
ساندویچ پانل ماموت در استان مرکزی در انواع مختلف ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی به وسیله نمایندگان شرکت ماموت در استان مرکزی و ساندویچ پانل در اراک قابل سفارش،تولید و نصب است.
ساندویچ پانل ماموت یکی از مصالح پیش ساخته ایست که در بین سایر رقبا بسیار محبوب شده است و دلیل این محبوبیت در شرکت ماموت است زیرا این شرکت قریب بر 25 سال سابقه کار در زمینه حمل و نقل و ساخت و ساز را دارد که در این 25 سال به دلیل جلب اعتماد بسیاری از مشتریان خود به محبوبیت زیادی رسیده است.
در این استان شهرک های صنعتی بسیاری قراردارد که اکثر آن ها در مرکز این استان یعنی اکثر شهرک های صنعتی در اراک قرار دارند که می توان گفت که 80% از ساحبان صنعت در این شهرک صنعتی از ساندویچ پانل به دلیل فواید فراوانش استفاده می کنند.
ساندویچ پانل ماموت ضد زلزه و در اصل مقاوم در برابر رانش زمین است. این ساندویچ پانل عایق حرارتی و صوتی ای است که در برخی از انواع آن در برابر رطوبت و آتش نیز مقاوم است.
ساندویچ پانل در انواع مختلفی با مواد اولیه متفاوت در سه لایه تولید می شود که دو لایه از ورق بیشتر استفاده می کنند و وجود آن ها برای محافظ از هسته ساندویچ پانل است.
به طور مثال اگر هسته ساندویچ پانل را پلی اورتان تصور کنیم،دو لایه بیرونی این ساندویچ پانل می تواند یا به صورت هر دو لایه آلوزینک یا یک لایه آلوزینک و لایه دیگر از ورق گالوانیزه باشد.

به این ترتیب ساندویچ پانل ماموت در استان مرکزی از نظر دو لایه بیرونی به دسته بندی زیر تقسیم بندی می شوند:
• ساندویچ پانل آلوزینک
• ساندویچ پانل گالوانیزه
• ساندویچ پانل آلومینیوم
• ساندویچ پانل با ورق فایبرگلاس
• ساندویچ پانل با ورق پلی کربنات یا شیشه

پانلپنلساندویچ پانلساندویچ پنلشرکت ماموتشهرک های صنعتی در اراکشهرک های صنعتی استان مرکزیپانل ماموتپنل ماموتساندویچ پنل سقفیساندویچ پانل دیواریمصالح ساختمانیساندویچ پانل ماموت در اراکساندویچ پانل در اراکساندویچ پانل در استان مرکزیساندویچ پانل ماموت در استان مرکزی

پانلپنلساندویچ پانلساندویچ پنلشرکت ماموتساندویچ پانل در اراکساندویچ پنل در استان مرکزیپانل ماموتپنل ماموتساندویچ پانل ماموت در استان مرکزیساندویچ پنل ماموت در اراکمصالح ساختمانیکاربرد ساندویچ پانلساندویچ پانل ارزانساندویچ پانل قسطیساندویچ پانل دست دومساندویچ پانل ارزان در اراکساندویچ پانل ارزان ماموتنمایندگی ماموت در استان مرکزیساندویچ پانل دست دوم ماموتساندویچ پانل قسطی ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.