ساندویچ پانل در شیراز

pro1287_3overlengte1
ساندویچ پانل ماموت در شیراز را می توان از نمایندگی های ماموت در سراسر شهر شیراز تهیه کرد.
ساندویچ پانل ماموت علاوه بر فوایدی که تمام ساندویچ پانل ها نسبت به مصالح ساختمانی پیش ساخته دارند، شامل امتیازی می شود که به دلیل این امتیاز ساندویچ پانل های ماموت از مطمعن ترین ساندویچ پانل ها هستند.
ساندویچ پانل در شیراز پس از نصب ساندویچ پانل،توسط بازرس شرکت ماموت،بررسی ساندویچ پانل می شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل،به سرعت و قبل از شروع کار بتوان آن را حل کرد و کار را تمام و کمال و بدون هیچ گونه ایرادی به مشتری تحویل دهیم.
ساندویچ پانل ماموت در شهر شیراز را می توان به صور مختلف،اعم از ساندویچ پانل ارزان،ساندویچ پانل دست دوم و ساندویچ پانل قسطی تهیه کرد و یا برای صرفه جویی در هزینه اولیه ساندویچ پانل به جای دو رو ورق،از یک رو ورق استفاده کنیم(در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.)
ساندویچ پانل دارای سه لایه شامل هسته ساندویچ پانل که در لایه میانی قرار دارد،لایه پشتی و جلویی که از ورق های مختلف مانند ورق آلوزینک،گالوانیزه و … تهیه می شود است،که می توان برای کاهش هزینه های ساندویچ پانل از یک رو ورق به جای دو رو ورق پشت و جلویی استفاده کرد.
ساندویچ پانل در شیراز همه عایق صوت و حرارت و رطوبت هستند و در برابر باد و باران بسیار مقاوم،ساندویچ پانل ماموت در همه انواع آن به صورت ضد زلزله عرضه می شوند و در برابر فشار مقاوم و با طول عمر بالا.
از انواع ساندویچ پانل می توان به ساندویچ پانل دیواری و سقفی اشاره کرد که در هر دو این ساندویچ پانل ها،انواع ساندویچ پانل از نظر لایه خارجی و میانی وجود دارند.
به طور مثال ساندویچ پانل گالوانیزه یا ساندویچ پانل طرح چوب هر دو از خانواده ساندویچ پانل های دسته بندی شده براساس جنس لایه خارجی هستند.
ساندویچ پانل پلی استایرن یا ساندویچ پانل پلی یورتان،همه از دسته ساندویچ پانل های نام گذاری شده براساس جنس هسته ساندویچ پانل هستند.

پنل ماموت در شیرازپانل ماموت در شیرازساندویچ پانل ماموتساندویچ پنلشرکت ماموتساندویچ پانل در شیرازساندویچ پنل در شیرازپانل ماموتپنل ماموتساندویچ پانل ماموت در شیرازساندویچ پنل ماموت در شیرازمصالح ساختمانیمصالح ساختمانی در شیرازشرکت ماموتساندویچ پانل قسطیساندویچ پانل دست دومساندویچ پانل ارزان

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.