ساندویچ پانل در کرمانشاه

300_300_productGfx_458452af9374219eb7f51fe1c61c6628
ساندویچ پانل را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد که هر دسته بنا بر کاربرد و جنس مواد اولیه به کار رفته در دسته های ساندویچ پانل قرار گرفته و نام گذاری می شود.
به طور مثال ساندویچ پانل ماموت در کرمانشاه از نظر کاربرد به دو دسته ساندویچ پانل دیواری و سقفی و ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل اتاق تمیز تقسیم می شود.
ساندویچ پانل در کرمانشاه بیشتر به صورت ساندویچ پانل گالوانیزه ، ساندویچ پانل آلوزینک ، ساندویچ پانل آلومینیوم و ساندویچ پانل طرح چوب ، ساندویچ پانل شفاف کاربرد دارد. این نوع ساندویچ پانل ها به شکل  ساندویچ پانل سقفی و دیواری استفاده می شوند و می توان آن ها را در دسته نام گذاری به جهت لایه محافظ ساندویچ پانل قرار داد.
ساندویچ پانل ماموت در کرمانشاه بیشتر در شهرک های صنعتی کرمانشاه کاربرد دارد و توسط نمایندگی های ماموت در شهر کرمانشاه عرضه می شود، می توان این ساندویچ پانل ها را که ذکر شد از بیشترین سازه های پیش ساخته استفاده شده در کرمانشاه دانست اما در این شهر ساندویچ پانل های دیگری نیز استفاده می شوند ولی کمتر از سایر موارد ذکر شده،در صورت تمایل می توانید آن ها را در ادامه مطلب شناخته و برای اطلاعات بیشتر به لینک های مرتبط در سایت مراجعه کنید.
ساندویچ پانل در کرمانشاه به دسته ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل پلی استایرن ، ساندویچ پانل XPS ، ساندویچ پانل پشم سنگ پشم شیشه نیز تقسیم می شوند که در این ساندویچ پانل های ماموت که ذکر شد از هسته ساندویچ پانل با همان جنس که به نام ساندویچ پانل مبدا شده است استفاده شده، به این صورت که مثلا فوم تزریقی پلی یورتان ، فوم تزریقی پلی استایرن ، فوم تزریقی XPS ، الیاف پشم شیشه و الیاف پشم سنگ هر کدام دارای خواص خاصی هستند که در جایی به کار برده می شوند.
برای تهیه ساندویچ پانل ماموت و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل در کرمانشاه از طریق لینک تماس با ما با شرکت ارتباط برقرار کنید.

ساندویچ پانل در کرمانشاهساندویچ پنل در کرمانشاهساندویچ پانل ماموت در کرمانشاهساندویچ پنل ماموت در کرمانشاهساندویج پانل دیواریساندویچ پانل سقفیساندویچ پانل در شهر کرمانشاهساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتهسته ساندویچ پانلپانل ماموتپنل ماموتشرکت ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.