ساندویچ پانل در کهگیلویه و بویراحمد

dakbedekking_golfplaten_sten_nl

ساندویچ  پنل در کهگیلویه و بویراحمد در انواع نمایندگی های ماموت در استان کهگیلویه و بویراحمد قابل سفارش است و تمامی این نمایندگی ها ساندویچ پانل سفارشی ماموت را به کارخانه سفارش و از آنجا تهیه می کنند.

ساندویچ پانل ماموت را می توان به صورت یک رو ورق،دو رو ورق،یک رو ورق یک رو فویل،یک رو ورق یک رو نایلون،یک رو ورق یک رو کاغذ،دو رو نایلون ،دو رو فویل ،دو رو کاغذ سفارش داد.

نوع فوم و یا عایق استفاده شده در ساندویچ پانل ماموت در کهگیلویه و بویراحمد می تواند شامل انواع ذیل شود :

·        فوم پلی یورتان

·        فوم پلی اورتان

·        فوم پلی استایرن

·        فوم XPS

·        پشم سنگ

·        پشم شیشه

که این فوم های اکثرا به صورت تزریقی و یا الیاف در ساندویچ پانل به کار می روند. در بین این فوم ها و عایق های ساندویچ پانل در کهگیلویه و بویر احمد گران ترین و مرغوب ترین هسته ساندویچ پانل که به صورت دیرسوز یا نسوز است و به همین دلیل همه اقشار جامعه طرفدار آن نیستند و یا اگر بخواهند آن را استفاده کرده و از فواید آن بهره مند شوند،آن را به صورت ساندویچ پانل دست دوم در کهگیلویه و بویراحمد تتهیه می کنند.

این عایق های فوق الذکر، پلی یورتان ، پشم سنگ ، پشم شیشه هستند که هر سه در دمای بالای 1100 درجه حرارت گرما و آتش را دریافت و تغییر شکل می دهد در غیر اینصورت فقط آتش را در همان نقطه حفظ کرده و می توان سریع آن را مهار کرد.

مدل های ساندویچ پانل به صورت ساندویچ پانل دیواری در کهگیلویه و بویراحمد شامل : ساندویچ پانل دیواری صاف ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی بدون شیار ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی میکروویو ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی شیارریز ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی شیار درشت.

همچنین مدل های ساندویچ پنل در کهگیلویه و بویراحمد به صورت سقفی شامل  با ورق شادولاین طرح ذوزنقه ای و طرح سفال می شود،همچنین از نظر گام ساندویچ پانل نیز به سه گام و پنج گام تقسیم می شوند.

ساندویچ پنل در کهگیلویه و بویراحمدساندویچ پانل ماموتساندویچ پانل ماموت در کهگیلویه و بویراحمدساندویچ پانل در کهگیلویه و بویر احمدساندویچ پانل دست دوم در کهگیلویه و بویراحمدساندویچ پانل دیواری در کهگیلویهساندویچ پانل سقفی در کهگیلویهنمایندگی ها ساندویچ پانل سفارشی ماموتنمایندگی های ساندویچ پانلنمایندگی های ساندویچ پانل در کهگیلویه و بویراحمدساندویچ پنل ماموتساندویچ پانلساندویچ پنل

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.