ساندویچ پانل دیواری در تهران

ساندویچ پانل در تهران به وسیله نمایندگی های ماموت در تهران قابل ارائه می باشد و شما می توانید از نظر تلفنی ، حضوری و یا از طریق ایمیل شرکت با مشاورین ماموت تماس گرفته و مشکلات ، نظرات ، سفارش و یا مشاوره در مورد ساندویچ پانل را دریافت نمایید.

ساندویچ پانل ها به صورت ساندویچ پانل سقفیو ساندویچ پانل دیواری در تهرا ن قابل تهیه می باشد و می توان آن ها را با توجه به شرایط و نیاز های محل مورد نظر خود تهیه کنید.

ساندویچ پانل دیواری در همه کاربری ها و همه اقلیم های منطقه  ای قابل عرضه می باشد و تیم نصابان ماموت می توانند ساندویچ پانل ماموت دیواری را در انواع سایز ها با انواع هسته و ورق های بیرونی ساندویچ پانل برای مشتریان عزیز نصب و اجرا کنند.

نصب ساندویچ پانل دیواری در تهران را می توانید به دست تیم نصابان ماموت بسپارید و با اطمینان کامل و اعتماد این سازه یا پروژه پیش ساخته خود را تهیه و اجرا کنید.

لازه به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری از سه لایه تشکیل شده است که دو لایه آن ورق های فلزی یا چوبی و یا از جنس پلی کربنات هستند و یک لایه آن لایه میانی و همان هسته ساندویچ پانل است.

ساندویچ پانل های دیواری را می توان به شکل ساندویچ پنل دیواری ساده ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ، ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی ، ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون و ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز وجود دارند.

ساندویچ پانل ها را می توان با ورق آلوزینک ، ورق گالوانیزه ، ورق آلومینیوم ، ورق فایبرگلاس ، ورق پلی کربنات یا شیشه سفارش داد(لایه های بیرونی آن ها را) در هسته این ساندویچ پانل ها می توان از پلی یورتان ، پلی استایرن ، فوم  XPS ، پشم معدنی و پشم شیشه استفاده کرد.

ساندویچ پانل دیواری در تهرانساندویچ پانل دیواریساندویچ پنل دیواریساندویچ پنل دیواری در تهرانساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتپانل ساندویچ ماموتساندویچ پانل در تهرانساندویچ پنل در تهرانپانل دیواری ماموت در تهرانپانل دیواری در تهرانپنل دیواری در تهرانپنل ماموت در تهران

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.