ساندویچ پانل ضدصوت

ساندویچ پانل ضدصوت

ساندویچ پانل ضدصوت

ساندویچ پانل دیواری وساندویچ پانل سقفی در تمام نوع ها ،ساندویچ پانل ضد صوت ویا به نوعی دیگر عایق صوتی می باشد.
در مکان های پرسرو صدا می توان از این ساندویچ پانل ها به خوبی بهره بردساندویچ پانل ضد صوت برای کارگاههای ساختمانی وصنعت ومعدن و لابراتوار های ضبط صدا و سالن های سینماو آمفی تئاتروکارخانه ها وخط تولیدو….استفاده می شود.

کاربردساندویچ پانل ضدصوت

ساندویچ پانل سقفی که ساندویچ پانل ضد صوت هم می باشد اصلا صداهای محیط اطراف را به داخل فضای سازه انتقال نمی دهد و به همین دلیل محیطی امن وآرام را فراهم میکند. مقاوم در برابر نور خورشید از نظر قیمت بسیار بصرفه تر از سایر مصالح می باشد،قابلیت جابجایی آسان رادارد.
ساندویچ پانل ضد صوت با عایق ورق پلی یورتان و ساندویچ پانل پشم سنگ ، ساندویچ پانل پلی استایرن
جایگزین مناسبی برای دیوارهای سفالی ،آجری و چوبی و …می باشد.
ساندویچ پانل ضد صوت مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی ونفوذ و تجمع میکروب هامی باشدو اصلا با چوب قابل مقایسه نمی باشد.
ساندویچ پانل ضدصوت مقاوم دربرابرحرارت وبرودت ، سبک و آسان نصب است ودر برابر زلزله ورانش زمین مقاومت دارد.
ساندویچ پانل سقفی که به ساندویچ پانل ضد صوت هم شهرت دارد به ساندویچ پانل 3 گام و ساندویچ پانل 5 گام تقسیم می شود که دارای عرض 100سانتی متر و طول 15متر عایق میانی ورق پلی یورتان ولایه رویی ولایه زیری آن ورق آلومینیوم ، آلوزینک ،گالوانیزه می باشد ودر مصارف صنعتی، دکوراتیو،سردخانه ای و… قابل استفاده می باشد.
ساندویچ پانل دیواری که به ساندویچ پانل ضد صوت معروف می باشد وهیچ صدایی از آن عبور نمی کندبه ساندویچ پانل دیواری استاندارد،ساندویچ پانل دیواری مینیاتوری ،ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی نامگذاری می شوددارای عرض 100 سانتی متر و ضخامت های 30تا150میلیمتر وطول آن له سفارش مشتری بستگی دارد.جنس عایق آن که به ساندویچ پانل صوتی عنوان گرفته عایق پلی یورتان می باشدو لایه رویه وزیره آن ورق آلوزینک ، ورق آلومینیوم ، ورق گالوانیزه می باشد مفاوم در برابر صوت وخوردگی وپوسیدگی می باشد.که در ساخت سازه های صنعتی ودکوراتیو وسردخانه ای وساختمان های مسکونی قابل استفاده می باشد .

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت