ساندویچ پانل ضد اسید

ساندویچ پانل ضد اسید

ساندویچ پانل ضد اسید

ساندویچ پانل ضد اسید مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی می باشد و عایق داخلی آن ورق پلی یورتان است که مقاومت آن با افزودن مواد کندسوز کنترل می شودکه به سرعت سوختن فوم و میزان دود متصاعد شده از شعله بستگی دارد . که خواص فیزیکی فوم در همه حال ثابت می ماندو فوم نباید از خود دود وگازهای سمی منتشرکندو به ورق پلی یورتان ترکیبات هالوژنه به مواد اولیه اضافه می گردد.ساندویچ پانل ضد اسید در انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری قابل دسترس می باشد. ساندویچ پانل دیواری پشم شیشه می تواند به نوعی ساندویچ پانل ضد اسید باشد که هم در ساندویچ پانل دیواری وهم ساندویچ پانل سقفی قابل استفاده است.
ازساندویچ پانل ضد اسید می توان دردیوارهای اتاق تمیز استفاده کرد که از مواد آلاینده ومواد شیمیایی آزمایشگاهی استفاده می شود وامکان بروز هرگونه انفجار وجود د ارد وهمین امر ایمنی را در محیط بالا می برد

کاربردهای ساندویچ پانل ضداسید

ساندویچ پانل ضد اسید رامی توان در سازه های پیش ساخته در صنایع نفت و پتروشیمی می توان استفاده کرد ،در ساخت سوله های صنعت و معدن ، اتاق های کارگاهی ،اداری ومسکونی ،ساندویچ پانل اتاق تمیز ،بیمارستانی ،اتاق عمل،کانکس ها،ماشین های سنگین و… بهره برداری کرد.

مزایای ساندویچ پانل ضد اسید

مناسب برای تمام اقلیم ها وشرایط آب و هوایی می باشد. مقاوم در برابر حرارت وبرودت است مفاوم در برابر خشکی محیط می باشد، مقاوم در برابر قارچ و خوردگی می باشد . بسیار سبک است ونصب آسان دارد.
امکان استفاده از ساندویچ پانل ضد اسید در ساندویچ پانل دیواری آلومینیوم وجودداردکه این نوع ساندویچ پانل با شستن لکه های آب روی آن باقی می ماند.
ساندویچ پانل دیواری ضد اسید را می توان در ساندویچ پانل دیواری آلوزینک با ورق آلوزینک استفاده کرد که ورق آلوزینک گارانتی داردو در طرح و رنگ متنوع است.

 

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت