ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک سازه ی سبک است که امروزه در فرآیند های ساختمانی و ساخت و ساز بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است .

پانل ها از دو لایه ورق تشکیل شده اند که بین آن ها یک فوم عایق قرار می گیرد . این کار باعث مقاوم شدن محصول می شود . ساندویچ پانل ها در ضخامت های مختلف از 4 سانت تا 15 سانت تولید می شوند که این ضخامت ها بستگی به نظر مشتری و انتخاب آن دارد .

شرکت ماموت یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده و صادر کننده ساندویچ پانل در جهان و اولین و برترین تولید کننده ساندویچ پانل در ایران می باشد . محصولاتی که این شرکت تولید می کند شامل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری است که هر یک از آنها به طور مستقل دارای زیر مجموعه هایی می باشد . بطور اختصار هر یک از آن ها را می خواهیم توضیح دهیم .

ساندویچ پانل دیواری ماموت 

مواد استفاده شده برای ساخت و تولید ساندویچ پانل دیواری دو ورق و یک فوم به عنوان عایق می باشد . سطح ورق فولادی در ساندویچ پانل دیواری دارای گام هایی با ارتفاع کم است که در عرض 116 سانتی متری پانل دیواری با فاصله ای مشخص در کنار هم قرار گرفته اند . از ساندویچ پانل دیواری ماموت برای پوشش دیوار انواع سازه ها و پارتیشن بندی آن ها استفاده می شود .

ساندویچ پانل سقفی ماموت

متشکل از یک لایه فوم عایق است که از دو طرف به دو ورق فولادی محدود می شود . از آنها برای پوشش سقف ها و کف سردخانه ها استفاده می شود . گام هایی با ارتفاع تقریبا زیاد روی سطح بیرونی ساندویچ پانل سقفی وجود دارد که این گام ها با فاصله ای معین در عرض 107 سانتی متری پانل سقفی کنار هم قرار گرفته اند . تعداد گام های ساندویچ پانل دیواری ماموت بنا بر سفارش مشتری می تواند 5 گام و یا 3 گام باشد .

قیمت ساندویچ پانل ماموت به عواملی مختلفی مانند متراژ پروژه و ضخامت ساندویچ پانل بستگی دارد . شما خریداران محترم می توانید جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان ما تماس بگیرید .

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت