ساندویچ پانل:

کانکس دست دوم

مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساخته تولید می شود ، این محصول پیش ساخته با سفارش مشتری در کارخانه به صورت کاملا سفارشی تولید می شود.

بدین صورت که مشتری با توجه به مشاوره ، مشاورین ماموت ، پانل مورد نظر خود را بر حسب رنگ ، طرح ، جنس و … سفارش داده و پس از ثبت سفارش ، ساندویچ پانل سفارشی توسط کارخانه تولید می شود.

ساندویچ پنل ها در سه لایه به صورت استاندارد به مشتریان توسط نمایندگی های ماموت در اقصی نقاط کشورعرضه می شوند ، که دو لایه آن از ورق های آلوزینک ، آلومینیوم ، گالوانیزه ، فایبرگلاس ، پلی کربنات و شیشه و یک لایه که هسته ی ساندویچ پانل است

از فوم های تزریقی پلی یورتان ، پلی استایرن و XPS و همچنین الیاف پشم شیشه و پشم سنگ تشکیل می شود.

همه موارد گفته شده فوق را می توانید در انواع کاربری ها و اقلیم استفاده کنید که به خلاصه ای از آن ها برای آشنایی بیشتر شما اشاره خواهیم کرد.

ساندویچ پانل ها به دسته های ساندویچ پانل اتاف تمیز ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل سقفی و دیواری تقسیم می شوند که هر کدام از این ها خود شامل موارد دیگری می شوند.

لازم به ذکر است که شرکت ماموت برای اینکه همه اقشار جامعه بتوانند از این پانل ماموت ها استفاده کنند ، ساندویچ پانل ها را به چند طریق به فروش می رساند :

 

ساندویچ پانل ارزان ماموت ، این ساندویچ پانل ها که قیمت آن ها از قیمت سایر رقبا در بازار ارزان تر است توسط شرکت ماموت ارائه می شود و به دو صورت ساندویچ پانل دیواری و سقفی به بازار عرضه می شود.

ساندویچ پانل قسطی ، این نوع از محصولات پانل ماموت به صورت اختصاصی توسط برخی از نمایندگی های ماموت در تهر

ان عرضه می شود بدین صورت که ساندویچ پانل در تهران را می توانند در پی چند قسط تهیه کنند.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به نوع آن بستگی دارد ، به طور مثال هر نوع ساندویچ پانلقیمت خاص خود را داراست ، همچنین مشتری می تواند آن را به صورت دو رو ورق و یا یک روورق تهیه کند که در هر دو صورت ممکن است قیمت فرق کند.

 

 

کانکس ، اتاق پیش ساخته ، شرکت ماموت
کانکس ، اتاق پیش ساخته ، شرکت ماموت
بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.