ساندویچ پانل PVC

ساندویچ پانل PVC

ساندویچ پانل PVC

ساندویچ پانل PVC

ساندویچ پانل PVC چیست

یکی از مهمترین و با ارزشترین محصولات در صنایع شیمیایی پلی ونیل کلراید است که با نام PVC شناخته می شود. ساندویچ پانل PVC در موارد بسیاری کاربرد دارد و به راحتی می توان گفت بیش از 50 درصد از مصالحی که در ساخت ساختمان ها استفاده می شو از PVC تولید می گردد. در سالهای اخیر به دلیل مزایای بسیاری که PVC دارد در صنعت ساختمان سازی جایگزین مصالحی نظیر خاک رس، بتن، چوب و دیگر مواد شده است. همانطور که دیده می شود پنجره های امروزی از PVC ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد و دیگر مانند گذشته پنجره های فلزی کاربرد ندارد.

 

ساندویچ پانل PVC

در سالهای گذشته در پی تحقیقات بسیاری که در اروپا و امریکا بر روی ساندویچ پانل صورت می گرفت رزین ASA که پوششی بیرونی محسوب می شود تولید گردید که از ویژگی هایی که دارد می توان به دوام بسیار بالای آن اشاره کرد.

رزین ASA دارای مزایای بسیاری می باشد که هر روز استفاده از آن را افزایش داده از جمله این ویژگی ها می توان عدم تغییر در شرایط جوی نامساعد، عدم خوردگی و ساییدگی در اثر برخورد با عوامل شیمیایی نظیر نمک، باز، اسید و …، مقاوم در مقابل نفوذ رطوبت، گرما و سرما، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید را نام برد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توان گفت استفاده از رزین ASA رو به گسترش است و تحقیقات نشان داده که در مدت حدود بیست سال تنها 5 درصد تغییر رنگ می دهد و نشان دهنده دوام و مقاومت بالای آن در برابر شرایط محیطی مختلف می باشد. بنابراین استفاده از آن در ساختمان سازی و حتی کاربرد آن در صنعت روندی رو به رشد داشته است.

شرکت ماموت

با گذشت سالها تجربه در زمینه تولید ساندویچ پانل شرکت ماموت انواع پانل از جمله ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، کانکس، سوله، ساندویچ پانل پلاستی سول و تولید انواع فوم پلی یورتان، پلی استایرن و … همچنان در صنعت تولید پانل پیشگام بوده و بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل در سطح خاورمیانه است. جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل بر روی لینک کلیک نمایید.

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت