ساندویچ پنل که به آن ساندویچ پانل نیز گفته میشود دارای مقاومت بسیار بالایی است .از ترکیبات این پانل میتوان ۲لایه ورق و ۱ لایه فوم که در بین دو ورق تزریق میشود.

ساندویچ پنل ماموت متشکل از سه لایه است که دو لایه پوششی آن از لایه میانی و هسته محافظت می کنند که لایه فوم مخصوص ماموت در ساندویچ پانل های ماموت در بهترین حالت از فوم تزریقی پلی یورتان می باشد.
دو لایه محافظ از ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم، ورق آلوزینک است.

اجزای ساندویچ پانل:

ساندویچ پانل دیواری شرکت کیانهمانطور که گفته شد ، ساندویچ پنل دارای ۳ لایه است که در زیر به انها اشاره میکنیم . از جمله روش های تولید ساندویچ پانل میتوان به کانتینیوز و دیسکانتینیوز

ورق ساندویچ پانل:

ورق هایی که معمولا در ساندویچ پنل استفاده میشوند ورق های گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم هستند که هرکدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند و کاربرد های خاصی دارند.

عایق ساندویچ پانل:

از انواع عایق های مورد استفاده در ساندویچ پنل میتوان به عایق پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ ، xps  و .. را اشاره کرد.به عنوان مثال معمولا در ساندویچ پنل سردخانه ای از عایق پلی یورتان به دلیل درجه انتقال حرارت بسیار پایین اشاره کرد یا از ساندویچ پانل پشم سنگ به عنوان عایق نسوز نام میبرند.

جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پنل کلیک کنید

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.