شرکت زمرد پانل:

شرکت زمرد پانل

این شرکت در سال 84 فعالیت اصلی خود را در زمینه ی تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان و پوشش فلزی گالوانیزه شروع کرد .

در اوایل تاسیس شرکت زمرد پانل ، مدیران تصمیم به تولید انواع ورق های فرم دار ( کرکره ، شادولاین ، ذوزنقه و... ) و انواع کانکس های پیچ و مهره ای با پوشش ساندویچ پانل گالوانیزه گرفتند .

بعد ها این شرکت اقدام به تولید سقف های مرکب عرشه ای فولادی نمود . اما تا به حال موفق به تولید ساندویچ پانل با ورق آلوزینک نگردیده است .زیرا ورق آلوزینک تولید داخلی ندارند و همه ی آنها وارداتی هستند . شرکت زمرد پانل به دلیل نداشتن نیروی متفکر و کمبود بودجه ی کافی برای تهیه ی ورق آلوزینک نتوانسته در بازار رقابت ساندویچ پانل به موفقیت دست پیدا کند .این موضوع باعث افت شدید در حجم فروش ساندویچ پانل و کاهش مشتریان این شرکت شده است زیرا همه به دنبال برترین کیفیت در محصول مورد نظر هستند .

اگر شرکت زمرد پانل تولید و فروش ساندویچ پانل های خود را به همین روش ادامه دهد و نتواند ساندویچ پانلی با کیفیت تر تولید کند ممکن است به زودی از بازار رقابت ساندویچ پانل حذف شود و جای خود را به رقبای زیرک و کارآمد خود دهد .

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.