شهرک صنعتی آب باریک

آّ باریکآب باریک

شهرک صنعتی آب باریک یکی از شهرک های صنعتی اطراف شیراز می باشد که در سال های اخیر توانسته است بخشی از صنعت استان را به خود اختصاص دهد این شهرک صنعتی دارای مساحت صنعتی 22 هکتار و مساحت فاز عملیاتی 32 هکتار می باشد که در مجموع مساحت کل شهرک صنعتی آب باریک 32 هکتار است.
تعداد افراد مشغول در شهرک صنعتی آب باریک 1307 نفر و تعداد واحد های صنعتی فعال در این شهرک صنعتی 78 واحد صنعتی می باشد که تا کنون در مجتمع صنعتی آب باریک به بهره برداری رسیده است.
شهرک صنعتی آب باریک یکی از شهرک های فعال می باشد که در تمام کشور جزو شهرک های صنعتی شناخته شده می باشد و بخشی از فعالیت های صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است.
استفاده از ورق گالوانیزه در شهرک های صنعتی آب باریک جزو لاینفک این شهرک ها به شمار می رود که برای ساخت سوله و مجتمع های صنعتی کاربردهای فراوانی دارد و برخی از شرکت ها به نصب ورق گالوانیزه در شهرک های صنعتی می پردازند که می توانند کار را برای پیمانکاران هموار سازند.
علاوه بر ورق گالوانیزه استفاده از ساندویچ پانل در جهت ساخت سوله و ساختمان پیش ساخته و کانکس در شهرک های صنعتی مرسوم است و جزو مصالح به صرفه به شمار می رود که باعث شده است زمان ساخت و هزینه ساخت سوله و ساختمان پیش ساخته را کاهش دهند.

ساندویچ پنل در شیرازشهرک های صنعتی استان فارسفروش کانکس در شهرک صنعتی آب باریکفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی آب باریکقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی آب باریکساندویچ پانل در شهرک صنعتی آب باریکشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی آب باریکشرکت ماموت در شهرک صنعتی آب باریکورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.