شهرک صنعتی تیران و کرون

شهرک صنعتی تیران و کرون
شهرک-صنعتی-تیران-و-کرون

 

 

 

شهرستان تیران و کرون در استان اصفهان یک شهرک صنعتی به مساحت 61 هکتار دارد که از این متراژ 61.1 هکتار آن در فاز عملیاتی قرار گرفته که تا 52 هکتار آن در فاز صنعتی قرار دارد.
از این 52 هکتار که برای فضای صنعتی در نظر گرفته شده 104 واحد صنعتی در این شهرک مشغول به کارند که حدود 60 درصد از واحد های شهرک صنعتی تیران و کرون یا همان منطقه صنعتی تیران و کرون فعال هستند و 10 درصد آن ها به تازگی احداث شده اند.
تعداد قراردادهای منعقد شده در این شهرک صنعتی 212 قرارداد و 350 شغل ایجاد شده است که این آمار بسیار خوبی است و به صورت روز افزون در حال بالا رفتن است،برای شهرک صنعتی ای که تازه تاسیس است،می باشد.
لازم به ذکر است که در اسن شهرک صنعتی 34 طرح در حال ساخت و ساز در لیست کاری قرار دارد که از این 34 طرح 20 طرح با ساندویچ پانل های پیش ساخته برنامه ریزی شده و در 15 طرح موجود نیز قرار است از ورق گالوانیزه رنگی استفاده شود.
فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان 48 کیلومتر و تا نزدیکترین شهرستان 3 کیلومتر می باشد. این شهرک صنعتی هنوز نواقص فراوانی دارد که از جمله این نواقص می توان به نداشتن آب،تلفن،گاز،دسترسی به اینترنت،تصفیه فاضلاب،پست فشار قوی می باشد.
از مشکلات عدیده این شهرک صنعتی می توان به نبود ایستگاه آتش نشانی و نبود چاه تصفیه آب در حال حاضر اشاره کرد زیرا این دو مشکل از سایر مشکلات مهم تر هستند اما می توان مشکل نداشتن ایستگاه های آتش نشانی را حل کرد.
به گونه ای که اگر در ساخت سوله و یا ساختمان های صنعتی در این شهرک صنعتی از ساندویچ پانل ماموت به ویژه ساندویچ پانل پشم سنگ،ساندویچ پانل پلی استایرن و ساندویچ پانل پشم شیشه (ورق گالوانیزه و آلوزینک بهتر است استفاده شود)استفاده کنیم در مورد ایجاد حریق می توانیم با خیال آسوده صحبت کنیم زیرا با وجود این ساندویچ پانل ها این مشکل بوجود نیامده یا به سرعت حل می شود.

ساندویچ پنل در شهرستان تیران و کرونشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک تیران و کرونفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی تیران و کرونقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی تیران و کرونساندویچ پانل در شهرک صنعتی تیران و کرونشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی تیران و کرونشرکت ماموت در شهرک صنعتی تیران و کرونورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.