شهرک صنعتی دهق

80-3شهرک صنعتی دهق یکی از شهرک های صنعتی استان اصفهان است،این شهرک صنعتی که در شهرستان نجف آباد این استان قرار دارد یکی از شهرک های صنعتی پر رونق این شهرستان است.
شهرک صنعتی دهق در 253 هکتار دارای مساحت صنعتی 161 هکتار در فاز عملیاتی 253 هکتاری است،این شهرک صنعتی یکی از شهرک های صنعتی است که توانسته تا به امروز به آمار بالایی از اشتغال زایی برسد.ده
تعداد قراردادهای منعقد شده در این شهرک صنعتی 247 قرارداد است که به علاوه این تعداد 35 طرح نیز در حال ساخت و ساز است است.
این شهرک صنعتی توانسته تا به امروز 3041 شغل ایجاد کند که این رقم قابل توجهی برای اشتغال زایی در سطح استان است.
این شهرک صنعتی تا به امروز از ساندویچ پانل در ساختمان های صنعتی خود بسیار استفاده کرده است و در نظر دارد تا برای 35 طرح در حال ساخت خود از ساندویچ پانل ماموت بهره ببرد. ورق گالوانیزه جزو لا ینفک این شهر صنعتی است.
واحد های غذایی این شهرک صنعتی از ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل اتاق تمیز بسیار بهره برده اند زیرا با وجود ساندویچ پانل سردخانه ای در مصرف انرژی حرارتی سردخانه ها و گرمخانه ها بسیار صرفه جویی می شود و هوای داخل این اتاقک ها حفظ می شود.
در صنایع و تولیدات این شهرک صنعتی نیز ساندویچ پانل پشم سنگ و پشم شیشه و یا پلی استایرن استفاده شده است زیرا غیر قابل اشتعال هستند و این ساندویچ پانل های ضد حریق و ساندویچ پانل های نسوز در حفظ ایمنی ساختمان های صنعتی و تولیدی بسیار اهمیت دارند.
این شهرک صنعتی که در اصفهان کیلومتر80جاده اصفهان دهق قرار دارد دارای امکانات آب،برق،گاز و تلفن می باشد. و فاصله این شهرک صنعتی با نزدیکترین شهرستان و مرکز استان 80 کیلومتر است.

ساندویچ پنل در شهرستان نجف آبادشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی دهقفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی دهققیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی دهقساندویچ پانل در شهرک صنعتی دهقشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی دهقورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزه در اصفهانورق گالوانیزه در شهرک صنعتی دهق

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.