شهرک صنعتی رامشه

57411029

شهرک صنعتی رامشه در استان اصفهان قرار دارد،این شهرک صنعتی که در شهرستان شهرضا این استان واقع شده است.
75 قطعه زمین در شهرک صنعتی رامشه به صنعتگران اختصاص داده شده است که از این تعداد حداقل 80 درصد به صنعتت بازیافت یا تزریق پلاستیک داده شده است که در این مورد این تعداد در فاز توسعه شهرک قرار می گیرند.
شهرک صنعتی رامشه در این استان به مساحت 98 هکتار در کیلومتر 120 اصفهان قرار دارد.در این شهرک صنعتی امکان استقرار صنایع فلزی،نساجی،شیمیایی،صنایع برق،صنایع غذایی،کانی غیر فلزی و سلولزی وجود دارد.
در این منطقه مشکل اشتغال وجود دارد و امیدواریم با جذب سرمایه گذار و به بهره برداری رسیدن این واحدهای صنعتی کمکی در اشتغال زایی در شهرستان شهرضا شود.
کلینیک کسب و کار که در این شهرک صنعتی برگزار شد که تا به امروز قریب بر 45 شرکت از طریق مشاوره های این کلینیک به بهره برداری و موفقیت رسیده اند.
کلینیک کسب و کار با هدف پیشبرد اهداف این شهرک صنعتی و مشاوره دادن به صنعت گران این شهرک برگزار شد که برای تعداد زیادی از این واحد ها استفاده از ساندویچ پانل ماموت را توصیه کردند و دلیل را امنیت ایمنی و صرفه جویی زیاد در آن واحدها اعلام کردند.
ساندویچ پانل ماموت به دلیل سبک بودن در عین مقاومت بالایی که دارد یک گزینه بسیار خوب برای ساخت انواع ساختمان های صنعتی است اما برای اینکه متوجه بشویم کدام یک از انواع ساندویچ پانل مناسب کاربری مورد نظر ماست باید یکی از انواع را انتخاب کنیم،سفارش ساندویچ پانل را انجام داده و ساندویچ پانل ارزان را تهیه و نصب و اجرای ساندویچ پانل را انجام دهیم.
ورق گالوانیزه نیز یکی از موارد مورد استفاده سازمان ها و ساختمان های صنعتی است که توسط کلینیک کسب و کار پیشنهاد شده است.

ساندویچ پنل در شهرستان شهرضاشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی رامشهفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی رامشهقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی رامشهساندویچ پانل در شهرک صنعتی رامشهشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی رامشهورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزه در اصفهانورق گالوانیزه در شهرک صنعتی رامشه

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.