شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا

 

57411029شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا یکی از شهرک های صنعتی استان اصفهان که در اصفهان کیلومتر60جاده اصفهان شهرضا واقع شده است.
این شهرک صنعتی که در شهرستان شهرضا قرار دارد مساحتی حدود 91 هکتار را به خود اختصاص داده است.
شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا که به صورت مختصر آن را شهرک صنعتی رنگسازان می گویند تمام فضای شهرک را در فاز عملیاتی قرار داده و در آن ساخت و ساز انجام داده است که از این 91 هکتار فاز عملیاتی 80 هکتار صنعتی شده است که در این 80 هکتار از ساندویچ پانل برای ساخت ساختمان های پیش ساخته استفاده شده است.
ساندویچ پانل های استفاده شده در این شهرک صنعتی از انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی در کنار هم بهره برده اند.
ساندویچ پانل ماموت در بین این ساندویچ پانل ها بیشتر از همه به چشم می خورد و در آن بیشتر از همه از ورق گالوانیزه استفاده شده.
ساندویچ پانل ماموت به دلیل اطمینان از سلامت و نصب دقیق آن بسیار در این شهرک استفاده شده زیرا این ساندویچ پانل علاوه بر داشتن تمام فواید ساندویچ پانل های شرکت خود،نصب را نیز بسیار دقیق و از طریق تیم نصابان اعزامی خود انجام می دهد.
شهرضا یکی از شهرستان های در حال توسعه می باشد که به توسط شهرک هایی که در آن وجود دارد تقریبا نه تنها شهرستان بلکه اطراف شهرستان نیز با مشکل بیکاری مواجه نیستند.
زیرا فقط در این شهرک صنعتی 1047 شغل ایجاد شده است. 76 قرارداد در این شهرک صنعتی منعقد شده است و 20 در طرح در حال اجرا در این شهرک استارت زده شده.
این شهرک صنعتی که در موقعیت خوبی قرار دارد تا به امروز تعداد قابل توجهی سرمایه گذار جذب کرده است و همچنان نیز پتانسیل و گنجایش جذب سرمایه گذار در این شهرک صنعتی وجود دارد،نقطه ضعف این شهرک صنعتی نداشتن آب است اما برق،تلفن و گاز در این شهرک می باشد.

ساندویچ پنل در شهرستان شهرضاشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضافروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضاقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضاساندویچ پانل در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضاشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا ورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزه در اصفهانورق گالوانیزه در شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.