شهرک صنعتی سپهر نظرآباد

photo_2017-05-03_12-37-29شهرک صنعتی غیر دولتی سپهر نظرآباد با مساحت حدودی 425 هکتار در جنوب شهر نظرآباد واقع شده است. این شهرک صنعتی واقع در استان البرز از سال 1373 تاسیس شده است.
تا به امروز قریب بر 126 واحد صنعتی در این شهرک اقدام به فعالیت کردند وجود و 38 واحد در طرح ساخت و ساز و 58 واحد به مرحله راه اندازی رسیده اند که این خود امیدی است برای پیشرفت در زمینه صنعتی برای کشور،این واحد های صنعتی ساخته شده نیاز به بازسازی پیدا می کنند به همین دلیل بهتر است که در این ساختمان های صنعتی از ساندویچ پانل استفاده کنیم تا در صورت نیاز به بازسازی به راحتی بتوانیم این ساندویچ پنل های ماموت را بازسازی و بازرسی کنیم،بخاطر سبک بودن ساندویچ پانل ماموت نصب و اجرای آن سهل است و به دلیل استفاده از ورق گالوانیزه مستحکم و ضد زنگ زیرا حتی با خوردگی و شکستگی هم زنگ نمی زنند.
در این شهرک صنعتی 5000 نفر شاغل هستند و حدود 20000 فرصت شغلی مستقیم در برنامه این شهرک است. این شهرک صنعتی با فاصله حدودی 50 کیلومتر از فرودگاه پیام و 15 کیلومتری با فرودگاه آزادی واقع شده است.
نزدیک به راه های اصلی کشور مثل ترانزیتی تهران-قزوین  یا ایستگاه راه آهن هشتگرد با فاصله 15 کیلومتری،این شهرک صنعتی از معافیت مالیاتی ماده 6 بند (ب) برخوردار است که این عمر می تواند باعث راحتی کار و صرفه جویی در هزینه های ساختمان های صنعتی واقع در این شهرک صنعتی شود.
شهرک صنعتی سپهر نظرآباد در کیلومتر 85 اتوبان تهران قزوین- نظرآباد، شهرک صنعتی سپهر، بلوار کارآفرینان، بعد از میدان مقدم، دفتر مرکزی سپهر قرار دارد.

شهرک صنعتی نظرآباد گامی بزرگ در جهت پیشبرد صنابع و ایجاد شغل در شهر نظرآباد بوده است که این بسیار مهم و پر اهمیتی در ارتقا صنعت،شغل و یا حتی فرهنگی اجتماعی برای شهرستان ساوجبلاغ به شمار می رود.

ورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزهقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادفروش کانکس در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادساندویچ پنل در کرج شرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادساندویچ پانل در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادساندویچ پنل در کرج شرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادشهرک صنعتی سپهر نظرآبادشرکت ماموت در شهرک صنعتی سپهر نظرآبادشهرک های صنعتی استان البرزفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.