شهرک صنعتی سپیددشت

شهرک صنعتی سپیددشت
شهرک صنعتی سپیددشت

شهرک صنعتی سپیددشت یا سپید دشت شهرک صنعتی ای است که به تازگی در استان و شهرستان اصفهان به مساحت کل 52 هکتار تاسیس شده است.
این شهرک صنعتی از 52 هکتار مساحت کل خود،کل مساحت را در فاز عملیاتی قرار داده و 33 هکتار از این فاز عملیاتی را هم به بخش صنعتی خود واگذار کرده است.
قراردادهای منعقد شده در این شهرک صنعتی 23 قرار داد است که تمام واحدهای به بهره برداری رسیده شهرک صنعتی سپیددشت 2 واحد است زیرا اکثر سرمایه گذاران از واحد های صنعتی این شهرک برای سرمایه گذاری و بازخورد چندساله استفاده کرده اند.
و این کاری است عبس و بیهوده زیرا اگر واحد های خود را به بهره برداری نرسانند شهرک و سرمایه ن ها پیشرفت نمی کند و رشدی نخواهیم داشت.
تعداد طرح های در دست ساخت 2 طرح در این شهرک می باشد،این شهرک تا به امروز 33 شغل ایجاد کرده است که به لطف 2 واحد به بهره برداری رسیده است که اگر همین 2 واحد نیز نبودند این شهرک تعطیل می شد.
بنابراین از سرمایه گذاران محترم تقاضا شده که با استفاده از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی کارخانه ها و واحد های صنعتی خود را تاسیس کنند و با به بهره برداری رساندن و یا فروختن آن به افرادی که می خواهند کار کنند نه فقط سرمایه گذاری در پیشرفت این شهرک صنعتی گامی بردارند.
دلیل اینکه از سازندگان واحدهای صنعتی فوق تقاضا می شود که از ساندویچ پانل ماموت استفاده کنند این است که در صورتی که می خواهند واحد صنعتی خود را به فروش برسانند ساختمانی که با ساندویچ پانل بخصوص ساندویچ پانلی که با ورق آلوزینک یا ورق گالوانیزه طراحی شود بسیار با ارزش تر و سود ده تر از واحد های صنعتی با مصالح ساختمانی دیگر است.
این شهرک صنعتی که جزو شهرک های صنعتی استان اصفهان است،در کیلومتر 115 جاده اصفهان به حسن آباد جرقویه قرار دارد که این شهرک صنعتی امکانات اب و برق و گاز و تلفن را دارا می باشد.

ساندویچ پنل در شهرستان اصفهانشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی سپیددشتفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی سپیددشتقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی سپیددشتساندویچ پانل در شهرک صنعتی سپیددشتشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی سپیددشت ورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزه در اصفهانورق گالوانیزه در شهرک صنعتی سپیددشت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.