شهرک صنعتی سگزی

شهرک صنعتی سگزی

شهرک صنعتی سگزی

147118_417

شهرک صنعتی سگزی در استان و شهر اصفهان واقع شده است. مساحت کل این شهرک صنعتی در حدود 500 هکتار می باشد که همه این 500 هکتار در فاز عملیاتی قرار گرفته و از این فاز عملیاتی 427 هکتار را به بخش صنعتی این شهرک صنعتی اختصاص داده اند.
شهرک صنعتی سگزی با تمام توان خود در راه پیشبرد اهداف کشور به خصوص اشتغال زایی قدئم برمی دارد به طوری که تا به امیروز 352 قرارداد در این شهرک صنعتی به امضا و بهره برداری رسیده است و 1487 شغل ایجاد شده است.
در 427 هکتار صنعتی این شهرک صنعتی 62 واحد تا به امروز به بهره برداری رسیده است و 56 طرح نیز در دست ساخت و اجراست که با استفاده از ساندویچ پانل ماموت این طرح ها کم کم به مرحله اجرا و بهره برداری می رسند.
استفاده از ساندویچ پانل های ماموت در این شهرک به نوعی نقطه قوت این شهرک به حساب می آبد زیرا ساندویچ پانل علاوه بر استحکام و دوام بالایی که دارد از فواید دیگری مانند :
⦁ ضد زنگ بودن(که توسط ورق گالوانیزه و ورق آلوزینک به این خاصیت می رسیم)
⦁ ضد حریق بودن(با استفاده از ساندویچ پانل پشم سنگ،پشم شیشه و ساندویچ پانل پلی استایرن)
⦁ مقاوم در برابر حشرات و ورود آلاینده ها(ساندویچ پانل های پشم سنگ و اتاق تمیز این کاربرد را دارند)
⦁ عایق مناسب صوت،رطوبت(مناسب آب و هوای مرطوب بخصوص برای شمال کشور) عایق گرما و سرما(ماسب سردخانه ها و گرمخانه ها)

این شهرک صنعتی که در اصفهان کیلومتر30جاده اصفهان نایین قرار دارد دارای انشعابات آب،برق و خط تلفن است و امکان استفاده از اینترنت بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در این شهرک وجود ندارد.
فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان برابر است با 30 کیلومتر که این میزان فاصله را با نزدیکترین شهرستان نیز دارد.

این شهرک صنعتی هنوز گنجایش جذب سرمایه گذاران بسیاری را دارد و مساحت زیادی از آن هنوز در فاز صنعتی قرار نگرفته و واحد صنعتی ای در آن احداث نشده که انتظار می رود بخاطر نزدیکی به شهر و مرکز استان این شاهد پیشرفت روز افزون این شهرک صنعتی باشیم.

ساندویچ پنل در شهر اصفهانشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک سگزیفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی سگزیقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی سگزیساندویچ پانل در شهرک صنعتی سگزیشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی سگزیشرکت ماموت در شهرک صنعتی سگزیورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت