شهرک صنعتی شمس آباد

 

33274Pic_ShamsAbad_521

شهرک صنعتی بسیار موفق شمس آباد واقع در استان تهران و شهرستان تهران 2891 هکتار مساحت و 995 واحد صنعتی را در خود جای داده و 19487 شغل در این شهرک صنعتی وجود دارد که این رقم ها خود نشان از موفقیت بالای این شهرک صنعتی در بین دیگر شهرک های صنعتی حتی واقع در استان تهران است.
در بین این آمارها 2013 قرارداد منعقد شده است. این آمار در حالیست که 627 طرح در این شهرک صنعتی هنوز کامل نشده و در حال ساخت هستند.
در این شهرک با 995 واحد صنعتی شاهد استفاده بسیار زیاد از ساندویچ پانل ماموت که از ورق گالوانیزه ورق آلوزینک و حتی ورق آلومینیوم هستیم.
با توجه به اطلاعات فوق لازم به ذکر است که این شهرک صنعتی تا فرودگاه 40 تا راه آهن 9 و تا نزدیکترین بندر 1100 کیلومتر فاصله دارد. جهت حمل و نقل به گمرک 40 کیلومتر و در صورت نیاز به تردد تا مرکز شهر و نزدیکترین شهرستان نیز 40 کیلومتر مسیر را باید طی کرد.
شهرک صنعتی وسیع شمس آباد دارای امکاناتی مثل آب،برق،تلفن و گاز می باشد،در صورت لزوم این شهرک صنعتی را می توانید در آدرس اتوبان تهران-فم مجاور شهر حسن آباد در فاصله 40 کیلومتری شهر تهران پیدا کنید.

ساندویچ پنل در تهرانشهرک های صنعتی استان تهرانفروش کانکس در شهرک شمس آبادفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی شمس آبادقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی شمس آبادساندویچ پانل در شهرک صنعتی شمس آبادشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی شمس آبادشرکت ماموت در شهرک صنعتی شمس آبادورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.