شهرک صنعتی علویجه

شهرک صنعتی علویجه
شهرک-صنعتی-علویجه

شهرک صنعتی علویجه در استان اصفهان در 200 هکتار است که این شهرک صنعتی بخاطر قرار داشتن در شهرستان نجف آباد کمک بسزایی در این شهرستان کرده است زیرا اکثر افرادی که در شهرک صنعتی علویجه کار میکنند،دانشجویان مقیم این شهرستان هستند که به همین دلیل کمک شایانی در اقتصاد این شهرستان می شود.
شهرک صنعتی علویجه که 200 هکتار مساحت آن است کل این 200 هکتار را عملیاتی کرده است که از این 200 هکتار فاز عملیاتی 158 هکتار صنعتی است.
از نظر تولید اشتغال این شهرک صنعتی موفق بوده است زیرا تا به امروز 2222 شغل در این شهرک صنعتی ایجاد شده است.
در این شهرک صنعتی تا به امروز 171 قرار داد منعقد شده است که از این تعداد 110 واحد به بهره برداری رسیده و 65 طرح در حال ساخت و ساز است.
فاصله شهرک صنعتی علویجه تا مرکز استان 70 کیلومتر است و فاصله این شهرک صنعتی تا نزدیکترین شهرستان نیز 73 کیلومتر است.
این شهرک صنعتی که در کیلومتر 70 جاده اصفهان علویجه دارای امکاناتی چون آب،برق،تلفن و گاز است.
مدیرعامل این هشرک صنعتی برا این باور است که مالیات در ارزش افزوده باید از مصرف کننده نهایی گرفته شود.
این شهرک صنعتی پتانسیل بسیار بالایی در جذب سرمایه گذار دارد و با توجه اینکه تا به امروز 110 واحد صنعتی در آن مشغول به کار شدند می توان گفت که این تعداد قابل افزایش است،اگر و فقط اگر کمی دولت به این شهرک صنعتی توجه کرده و نواقص این شهرک صنعتی را برطرف کنند.
شهرک صنعتی علویجه بخاطر استفاده از ساندویچ پانل و ورق گالوانیزه تا به امروز از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است زیرا این شهرک صنعتی تا به امروز در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کرده و با داشتن امکانات جدید و استفاده از مصالح ساختمانی پیش ساخته یعنی ساندویچ پانل ماموت اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

ساندویچ پنل در شهرستان نجف آبادشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک علویجهفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی علویجهقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی علویجهساندویچ پانل در شهرک صنعتی علویجهشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی علویجهشرکت ماموت در شهرک صنعتی علویجهورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.