شهرک صنعتی منتظریه

n00201763-b

شهرک صنعتی ویلا شهر یا منتظریه در استان اصفهان یکی از شهرک های صنعتی مطرح در شهرستان نجف آباد به شمار می رود که مساحت این شهرک صنعتی حدود 87 هکتار می باشد که از این 87 هکتار 72 هکتار آن به مساحت صنعتی اختصاص داده شده است.
شهرک منتظریه با 160 قرار داد که در آن منعقد شده یکی از شهرک های صنعتی موفق است که با اینکه این شهرک صنعتی در مساحت کمی است اما بسیار اثر بخش عمل کرده و توانسته گامی بلند برای رسیدن اهدافی از جمله اشتغال زایی و توسصه صنعت ایرانی بپردازد.
شهرک صنعتی منتظریه با 208 واحد به بهره برداری رسیده توانسته 3157 شغل ایجاد کند،لازم به ذکر است که هنوز 35 طرح در این شهرک در حال ساخت و ساز است و می توان گفت این شهرک هنوز در حال پیشرفت می باشد و می توان توقع اشتغال زایی بیشتر در این شهرک را داشت.
این شهرک صنعتی تا مرکز استان 28 کیلومتر و تا نزدیکترین شهرستان 5 کیلومتر فاصله دارد و در آدرس اصفهان کیلومتر28 جاده اصفهان نجف آباد قرار دارد.شهرک صنعتی فوق دارای آب،برق،تلفن و انشعابات گاز می باشد اما در این شهرک صنعتی امکان استفاده از اینترنت وجود ندارد.
این شهرک صنعتی با داشتن ایستگاه آتش نشانی حریمی امن را برای تمامی صنایع در این شهرک به وجود آورده است اما یک نکته مهم دیگر هم در مورد آتش سوزی در مورد این شهرک صنعتی قابل بیان است و آن ها این است که به دلیل استفاده از ساندویچ پانل پشم سنگ در ساختمان های پیش ساخته این شهرک صنعتی تا حد زیادی از آتش سوزی جلوگیری میکند و با پخش نکردن زبانه ها آتش تا حد زیادی از خطرات احتمالی جلوگیری میکنند،در این ساندویچ پانل می توانید از ورق گالوانیزه هم استفاده کنید.

برخي كارخانجات مهمشهرک صنعتی منتظریه :
⦁ كاشي مرجان
⦁ كاشي كاوه
⦁ كاشي آسيا
⦁ ريسندگي هدف
⦁ نساجي نوربافت
⦁ شركت كاربين الكتريك
⦁ ديگ حاتم – اطلس نور
⦁ يخچال برودت نصر
⦁ آبگرمكن سازي داودي
⦁ شيشه گري بكرزاده
⦁ تريكو بافي گلفام
⦁ آلومينيوم كوپال

ساندویچ پنل در نجف آّبادشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک منتظریهفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی منتظریهقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی منتظریهساندویچ پانل در شهرک صنعتی منتظریهشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی منتظریهشرکت ماموت در شهرک صنعتی منتظریهورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.