شهرک صنعتی منطقه صنعتی نائین

غ6غغغغ

این شهرک صنعتی که در شهرستان نائین از استان اصفهان قرار دارد،مساحت این شهرک صنعتی 300 هکتار است که تا تا سال 1391، 194 هکتار آن در فاز عملیاتی قرار داشت.
به همراه 18 پروژه دیگر در دهه فجر راه اندازی شد،این شهرک صنعتی به دلیل اینکه خدمان کمتری به نصبت شهرک های مشابه در استان یزد می دهد،از جذب سرمایه گذاران کمتری برخوردار است که این مساله جای بسی نگرانی برای این شهرک در استان اصفهان است.
اما در این شهرک ما شاهد پیشرفت روز افزون ولی با سرعت کم هستیم که این سرعت کم دلیل بسیاری از مشکلات این شهرک صنعتی است،آسفالت این شهرک صنعتی 14 میلیارد هزینه داشته است.
یک مشکل دیگر این شهرک صنعتی این بود که در این شهرک صنعتی زمین های زیر 2000 متر را واگذار نمیکردند و این مشکل بسیاری از افرادی بود که خواستار زمین های کوچک برای تعاونی ها و کارگاه ها بودند.
سال 1391 در این شهرک صنعتی شبکه گازرسانی و سیستم حفاظت کاتدیک راه اندازی شد و در حال حاضر می توان گفت نقطه قوت دیگر این شهرک صنعتی استفاده از ساندویچ پانل های پیش ساخته برای ساختمان ها و سوله های صنعتی خود است،این شهرک صنعتی که بسیار در ساخت ساختمان های آن از ساندویچ پانل آلوزینک با ورق آلوزینک و ساندویچ پانل گالوانیزه با ورق گالوانیزه استفاده شده است،بسیار از نظر امنیت و بهداشت و ایمنی در موقعیت خوبی قرار دارد.
دلیل این امر استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز می توان از ایمنی و بهداشت برای ورود و خروج نداشتن آلاینده های معلق در هوا برای تمام فضاهای شیمایی مثل دارو سازی ها مطمعن بود،همچنین بخاطر استفاده از ساندویچ پانل پشم سنگ نیز شما می توانید از ضد حریق بودن ساختمان خود تا حد قابل توجه اطمینان داشته باشید.
فاصله این شهرک صنعتی تا شهر اصفهان یعنی مرکز شهر 65 کیلومتر می باشد،در این شهرک امکان استقرار صنایع غذایی،صنایع کانی و سلولزی،صنایع برق،صنایع شیمیایی،صنایع نساجی و صنایع فلزی و غیر فلزی وجود دارد.
در حال حاضر قریب بر نیمی از مشکلات بنیادی و اساسی این شهرک صنعتی برطرف شده و این شهرک صنعتی آماده جذب سرماییه گذاری های گسترده می باشد.
شرکت هایی که در حال حاضر در شهرک صنعتی نائین فعالیت می کنند :
⦁ دهقاني كدنوئيه
⦁ تعاوني بهنام انرژي نايين
⦁ اشكستاني
⦁ پژوهش و توليد فرش گل ابريشم نايين
⦁ داروسازي هريس نايين
⦁ پاكيزه غزال كوهستان
⦁ تعاوني افسون شهد نايين
⦁ نجات بخش آزاداني و شركاء

ساندویچ پنل در نائینشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک نائینفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی نائینقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی نائینساندویچ پانل در شهرک صنعتی نائینشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی نائینشرکت ماموت در شهرک صنعتی نائینورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.