شهرک صنعتی وزوان میمه

sanatii (1)

شهرک صنعتی میمه واقع در استان اصفهان در شهرستان برخوار و میمه است. مساحت این شهرک صنعتی در حدود 129 هکتار بوده که 129.5 هکتار مساحت فاز عملیتانی این شهرک صنعتی است،مساحت صنعتی این شهرک صنعتی 88 هکتار می باشد که در این 88 هکتار تا به امروز 29 واحد به بهره برداری رسیده و 22 طرح در حال ساخت و ساز دارد.
این شهرک صنعتی که مانند دیگر شهرک های صنعتی در پی پیشبرد صنعت کشور و اشتغال زایی قدم بر می دارد تا به امروز 129 قرارداد در آن منعقد شده است و این شهرک موفق به ایجاد 399 شغل شده است.
فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان 100 کیلومتر و تا نزدیکترین شهرستان 1 کیلومتر است.این شهرک صنعتی که دارای امکانات آب و برق،گاز و تلفن است با داشتن امکانات کامل و با استفاده از ساندویچ پانل ماموت که در ساختمان های این شهرک صنعتی بسیار از آن استفاده شده است یکی از بهترین موقعیت ها برای سرمایه گذاری است.
این شهرک صنعتی که در کیلومتر 100 جاده اصفهان تهران قرار دارد با بهره گیری از ورق گالوانیزه یکی از بهترین امکانات یعنی اعتماد و اطمینان از سازه را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است.
شهرک صنعتی وزوان میمه که به اختصار به آن میمه می گویند بدون نیاز به گرفتن پیش شماره دسترسی به اینترنت را برای تمامی سرمایه گذاران فراهم کرده است.
این شهرک صنعتی که برای تمامی صنایع فلزی و غیر فلزی قابل استقرار می باشد بسیار تابع رعایت قوانین و ایمنی و استفاده از متد به روز بوده و به همین دلیل در ساختمان های صنعتی خود از ساندویچ پانل ها و یا مصالح پیش ساخته بسیار استفاده کرده است که این امر باعث می شود که درصد اعتماد سرمایه گذاران به سازه های پیش ساخته بالا برود و این شهرک صنعتی به سمت و سوی یک پارچگی و رعایق چهارچوب ایمنی پیش برود.

ساندویچ پنل در برخوار و میمهشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی وزوان میمه فروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی وزوان میمه قیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی وزوان میمهساندویچ پانل در شهرک صنعتی وزوان میمهشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی وزوان میمهشرکت ماموت در شهرک صنعتی نجف آباد 2ورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.