ساندویچ پانل انواع مختلف داردکه می توان انواع آن برحسب جنس ، نوع ، ضخامت و اندازه های مختلف محاسبه کرد که هر کدام قیمت خاص خود را دارا می باشد.

محصولات ساندویچ پانل است به شرح ذیل است:

ساندویچ پانل دیواری که برای پوشش دیوارها از آن استفاده می شود ، این ساندویچ پنل به عنوان یکی از از بهترین مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساختهدر ساخت دیوار ها به کار می رود ، این نوع از پانل ماموت را می توانید به صورت ساندویچ پانل دیواری ساده ، ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی ، ساندویچ پانل دیواریدو رو نایلون ، ساندویچ پانل دیواری دو رو ورق ، ساندویچ پانل دیواری یک رو ورق و… که هر کدام از این انواع ساندویچ پانل خود قیمت خاصی دارند.ساندویچ پانل آلومینیوم در نوع و قیمت خود یکی از بهترین ساندویچ پانل ها می باشدزیرا این ساندویچ پانل با اینکه با قیمت بسیار مناسب عرضه می گردد. اما بسیار مقاوم است ، فقط ورق آلومینیوم بسیار شکننده و می توان آن را شست اما لکه های آب روی آن می ماند و زنگ زده می شود.و همین حالت در قیمت فروش تاثیر دارد.

ساندیوچ پانل آلوزینک یکی از بهترین ورق محافظ ساندویچ پانل می باشد که می توان از آن در سازه های تجاری ، اداری ،مسکونی ، صنعتی و کار گاهی واتاق تمیز وبیمارستانی …استفاده کرد ، این سازه پیش ساخته در اصل بیمه شده ، زیرا این ورق آلوزینک ، دارای گارانتی می باشد.ساندویچ پانل گالوانیزه ازدو رو ورق گالوانیزه تولید می گردد . ساندویچ پانل گالوانیزه را می توان در سازه پیش ساخته استفاده کرد ، این سازه پیش ساختهقیمت مناسبی دارد این سازه پیش ساخته از ورق آلوزینک ضعیف تر وشکننده است.
ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف ساختمانهای پیش ساخته استفاده می گردد.میتوان آن را انواع سه گام و پنج گام تولید واستفاده کرد ساندویچ پانل سقفیعایق در برابر رطوبت ، حرارت ، رانش زمین ، باد و آب به بازار عرضه می گردد و می توان آن را بهترین جایگزین برای مصالح ساختمانی معرفی کرد وقیمت براساس طولو عرض وتعداد گام ها محاسبه می شود.
ساندویچ پانل شفاف از ورق پلی کربنات و شیشه تهیه می گردد. و مشتری تعیین می کند که از چه نوع ساندویچ پانل استفاده شود.این ساندویچ پانل بری مزارع وگلخانه ها وپرورش گل و گیاه وشیلات ودر منطق سردسیر ساختمان ها ی مسکونی استفاده می شود.قیمت ان براساس نوع پوشش ومتراژ وچگالی محاسبه می گردد.

ساندویچ پانل پلی یورتان که از فوم تزریقی پلی یورتان تهیه شده به ساندویچ پانل دیر سوز معروف است .این ساندویچ پانل تا دمای 1000 درجه به خوبی باقی می ماندو تغییر شکل وفرم نمی دهدو عایق حریق و آتش سوزی و حرارت می باشد و همینطور از رطوبت وبرودت زیاد نیز جلو گیری می کند محاسبه قیمت آن براساس طول و عرض وضخامت فوم بررسی می شودو غیر ممکن و خارج از تصور است و به همین دلیل می توان گفت ساندویچ پانل پلی استایرن از فوم تزریقی پلی استایرن آماده می شود ضد زلزله است می توان از آن در ساخت بسیاری از ساختمان ها بهره برد و از نظر قیمت بسیارمناسب وقابل اعتماد است.

قیمت  ساندویچ پانل پشم شیشه و  قیمت ساندویچ پانل پشم سنگ هر دو به عل علت اینکه عایق   هر دو از عایق گران قیمت بهره می برند نسوز است و مانند پلی یورتان عمل می کنند. این ساندویچ پنل ها

 

شعله ای آتش را در همان محل آتش سوزی نگاه می دارند و از شیوع آتش جلوگیری میکند.

 

عایق پشم سنگ یا پشم معدنی است این عایق باعث دوری حشرات می شود چون محیطی است نامناسب برای رشد و نمو حشرات.

 

ساندویچ پانل سردخانه ای از انواع ساندویچ پانل است که می توان آن را برای ساخت سردخانه ها استفاده کرد ، به طوری که این سردخانه ها پس از مدتی ، صرفه جویی

در میزان هزینه است و برای انرژی مصرفی می شودبسیار مناسب تا حدی که عایق سرما و گرما و حرارت بسیار قوی بوده و هزینه های جاری مصرف انرژی را کم می کند.
ساندویچ پانل اتاق تمیز نیز از انواع ساندویچ پانل است که آن را می توان براس ساخت اتاق های تمیز بهترین گزینه دانست که در آن جلوگیری از ورود مواد آلا ینده به طوری

 

که به ساندویچ پانل گرد و غبار ، بخار آب ، آلاینده های معلق در هوا ، مواد شیمیایی و … نفوذ نخواهد کرد .
ساندویچ پانل دکوراتیو برای ساخت انواع سازهای زیبای معماری مانند پارتیشن ها ، اتاق ها و فضاهای داخلی ساختمان ها و … بکار می رود که می تنواد بسیار زیباو چشم نواز باشد.

 

قیمت ساندویچ پانل دکوراتیو از سایر پانل ها بالاتر است چون در اکثر اوقات از چندمتریال استفاده شده است.
قیمت هر کدام از این ساندویچ پانل ها را می توان به موارد گفته شده مرتبط دانست ، زیرا این موارد هر کدام قیمتی دارند ، به علاوه ممکن است مشتری می تواند ضخامت ، اندازه ها

و ارتفاع و… را تغییر دهد که هر کدام قیمتی را به وجد می اورد که در نوع خود قابل بررسی می باشد

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.