قیمت نصب ساندویچ پانل ماموت


برای فهمیدن قیمت نصب ساندویچ پانل و برآورد قیمت ساندویچ پانل ماموت شما اول باید مفهوم نصب ساندویچ پانل را بدانید.
اولین قدم برای نصب ساندویچ پانل ناصله بین تکیه گاه ها و ستون هاست که با ید به آن ها توجه کرده و بر طبق همین موارد زیر سازی های لازم انجام شود.
بعد از انجام زیر سازی های لازم برای نصب ساندویچ پانل ماموت که بر طبق آن ها قیمت نصب ساندویچ پانل مشخص می شود. پنل های سقفی بر روی پرلین ها در بر روی سقف قرار دارند ، قرار گرفته و نصب می شود.
برای نصب ساندویچ پانل سقفی ماموت باید به ازای هر متر مربع از ماموت پانل سقفی از یک پیچ سرمته از نوع گالوانیزه استفاده کرد که در آن صورت می توانیم پیچ های سرمته گالوانیزه را در نظر گرفته و مبالغ آن ها را نیز با قیمت نصب ساندویچ پانل خود جمع بزنیم.
ساندویچ پانل ها به صورت اورلپ و نری و مادگی قرار می گیرند که همین امر باعث می شود که سقف آب بندی شده و از نفوذ آب جلوگیری شود (این مورد بسیار اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد.)
در آخرین مرحله نصب ساندویچ پنل ماموت برای زیباسازی و درزگیری کار از ورق فلاشینگ و آبرو استفاده می کنیم که این ورق ها را می توان در همه قسمت های بسط ساندویچ پانل و درزها استفاده کرد.
لازه به ذکر است که قیمت ساندویچ پانل ماموت به عواملی چون میزان فلاشینگ و آبرو استفاده شده نیز بستگی دارد ، به علاوه برای جمع کردن کار و محکم سازی نهایی از چسب پلی یورتان در تمامی جاهایی که نیاز به چسب دارد و همچنین در درزها و زیر فلاشینگ ها استفاده می شود.
که میزان چسب استفاده شده نیز از عوامل مهم برای تعیین قیمت نصب ساندویچ پانل ماموت است.در تمامی پیچ های ساندویچ پانل بهتر است از واشر پیچ نیز استفاده کرد که استقامت کار قابل اعتماد تر شود.

برآورد قیمت ساندویچ پانلنصب ساندویچ پانلساندویچ پنلنصب ساندویچ پانل سقفینصب ساندویچ پنلساندویچ پانلقیمت نصب ساندویچ پانلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتقیمت ساندویچ پانلقیمت نصب ساندویچ پانل ماموتقیمت نصب ساندویچ پنلقیمت نصب ساندویچ پنل ماموتبرآورد قیمت ساندویچ پنل

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.