نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان سیستان و بلوچستان

استان سیستان و بلوچستان با مساحت بیش از 11 درصد از مساحت کل کشور پهناورترین استان کشور محسوب می شود .
استان سیستان و بلوچستان بر اساس آخرین تقسیمات کشوری از 8 شهرستان تشکیل شده است که زهدان مرکز آن می باشد .
سیستان و بلوچستان با دارا بودن ۱۱۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشورهای پاکستان و افغانستان و ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی با دریای عمان و به دلیل قرار گرفتن در موقعیت راهبردی و ترانزیتی از اهمیت زیادی برخوردار است به ویژه بندر چابهار که تنها بندر اقیانوسی کشور و آسانترین و بهترین راه دسترسی کشورهای آسیای میانه به آبهای آزاد است .
نوع اقلیمی استان سیستان و بلوچستان را با دریای عمان گره زده است . این استان دارای طبیعتی کوهستانی می باشد . مناطق جنوبی استان با توجه به مجاورت با دریای عمان و بهره گیری از بادهای موسمی اقلیم متفاوتی را داراست .
همسایگی استان با دو کشور افغانستان و پاکستان با وجود بازارهای مصرف بی رقیب از یک سو و شرایط خاص حاکم بر آن کشورها از سوی دیگر ، این استان را از اهمیت بسیاری برخوردار کرده است .
با توجه به کاهش توجیه اقتصادی فعالیتهای کشاورزی به دلیل خشکسالی و کاهش توجیه اقتصادی از یک سو و وجود مرزهای طولانی و بازار تقریباً بی رقیب در کشورهای افغانستان و پاکستان از سوی دیگر ، بخش صنعت ، معدن و بازرگانی با بهره گیری از شرایط فوق می تواند موجبات توسعه اقتصادی منطقه ، ایجاد اشتغال و در نتیجه کاهش مشکلات و چالش های اقتصادی و اجتماعی موجود درمنطقه شود .
همچنین این استان بعلت قرارگرفتن در کمربند فلززائی معدنی که از اروپا شروع و پس از گذشت از میناب و ارتفاعات جازموریان به سمت خاش و زاهدان ادامه می یابد، از منابع غنی معدنی در زمینه کانی های فلزی و غیرفلزی است.

 

نمایندگی شرکت ماموت در استان سیستان و بلوچستان

مطالعات انجام شده نشان می دهــد که قابلیتهای مــعدنی از جمله توانمندیهای مهم توسعه استان بشمارمی آیند و بسیاری از کانسارهای فلزی و غیرفلزی شــناخــته شده ، می توانند مبنای صنایع بزرگ معدنی قرارگیرند .

باتوجه به شرایط فعلی و لزوم استفاده از کلیه امکانات برای شکوفائی اقتصاد ملی ما را ناگزیر از شناخت این قابلیتها نموده و در بسیاری از موارد ، استفاده از آن حتی با وجــود محدودیـــتهای طبیعی بســیار منطــقی جلــوه می کند.
از جمله مواد معدنی مهـم استـان می تـوان به ذخائر قـابل توجهی از گـرانیت ( 199423 هزارتن ) ، مس ( 36054 هـزارتن ) ، کـرومیت ( 340 هـزارتن) ، تیتـانیوم ( 22714 هـزارتـن ) ، آهـن (193000 هـزارتن ) ، طلا ( 3669 هزارتن ) آنتیموان ( 160 هزارتن ) ، مرمر ( 11177 هزارتن) سنگ آهن ( 210869 هزارتن ) اشاره کرد .
این استان در کشور رتبه 18 را دارا می باشد .
در بخش صنعت، استان با دارا بودن 1226 پروانه بهره برداری صنعتی بصورت تقریبی در جایگاه 25 کشوری قرار گرفته است . مهمترین واحدهای صنعتی استان شامل کارخانه سیمان خاش و سیستان ، کارخانه نان رضوی ، کارخانه عمل آوری ماهی ، کارخانه کنسرو سازی، کارخانه های سازهای فلزی ، کارخانه صنایع شیمیایی و سموم کشاورزی و … می باشد .

 

نمایندگی ساندویچ مجتمع صنعتی ماموت در استان سیستان و بلوچستان

استان پهناور سیستان و بلوچستان نیز مانند دیگر استان های کشور از استفاده از محصولات شرکت ماموت بی بهره نبوده است . شرکت ماموت با تولید و اجرای پروژه ها ی گوناگون جای خود را در بازارهای کشور تثبیت کرده است .
شرکت ماموت برندی معروف و شناخته شده در عرضه داخلی و خارجی در سال 1370و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد که با گسترش روزافزون و با احداث چندین کارخانه با وسعت بیش از 1 میلیون متر مربع مشغول فعالیت است گروه صنعتی ماموت با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و بکارگیری نیروی متخصص و اموزش دیده هم اکنون یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ساندویچ پانل و اتاق های پیش ساخته و .. در کشور های اروپایی است این شرکت در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوط را به خود اختصاص داده است .

نمایندگی ماموت در شهرستان های استان سیستان و بلوچستان :
زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، خاش ، سراوان ، چابهار ، نیکشهر و سرباز

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتساندویچ پانل دیواریساندویچ پانل سقفیشرکت ماموتمحصولات شرکت ماموتنمایندگی ماموتنمایندگی شرکت ماموتنمایندگی شرکت ماموت در استان سیستان و بلوچستاننمایندگی ساندویچ پانل ماموتنمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان سیستان و بلوچستاننمایندگی مجتمع صنعتی ماموتمجتمع صنعتی ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.