نمایندگی شرکت ماموت در استان اردبیل

استان اردبیل از استان های شمال غربی کشور است که شهرستان اردبیل مرکز آن می باشد.

از ویژگی های قابل ذکر این استان ، آب و هوای مطبوع و خنک این منطقه در فصل بهار و تابستان است. مجتمع آبگرم سرعین در اردبیل باعث جذب دهها هزار نفر گردشگر از اقصی نقاط ایران وکشورهای دیگر به این استان شده است .

انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری را می توانید از نمایندگی های شرکت ماموت تهیه کنید.

نمایندگی ساندویچ پانل در آذربایجان شرقی

در رابطه با صنعت این استان باید در نظر داشت که ۸ شهرک صنعتی و همچنین کارخانجات بزرگ ذوب آهن ، سیمان ، نساجی ، کشت و صنعت در این استان استقرار دارند .
از نواحی و شهرک های صنعتی این استان می توان شهرک صنعتی پارس آباد ، شهرک صنعتی مشگین شهر ، شهرک صنعتی خلخال ، شهرک صنعتی اردبیل(۱) و (۲) ، شهرک صنعتی گرمی ، شهرک صنعتی کوثر ، شهرک صنعتی ساوالان و نواحی صنعتی نوجه ده – رو ح کندی – بیله سوار – شکرآب گرمی – پارس آباد – مشگین شهر – نیر – رضی را نام برد.

نمایندگی شرکت ماموت پانل در اردبیل

همچنین در این استان صنایع دیگری در حال احداث و راه اندازی می باشد.میتوان در ساخت این بناها از سازه های آماده شرکت ماموت استفاده کرد.

در شهرستان سرعین بیشترین تعداد هتل را نسبت به دیگر نقاط گردشگری کشور را میتوان دید.در خیلی از این هتل ها و همچنین در شرکت ها و شهرک های صنعتی و کارخانجات این استان از ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و کناف و کانکس های با کیفیت شرکت ماموت استفاده شده است.برای استحکام بالای سازه از اسکلت فلزی استفاده می شود ، در شهرهای این استان همانند دیگر استان ها در خیلی از پروژه ها از اسکلت فلزی و نیز از کانکس های کارگاهی ، کارگری ، فروشگاهی و… استفاده شده است.

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان اردبیل :

اردبیل-بیله سوار-خلخال-سرعین-مشگین شهر-نمین-نیر-پارس آباد-کوثر-گرمی

برای دریافت قبمت ساندویچ پانل در اردبیل با شماره هایی که در لینک مربوط با تماس با ما قرار دارد ، ارتباط برقرار کنید.

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتپانل ماموتپنل ماموتقیمت ساندویچ پانل در اردبیلقیمت ساندویچ پانلنمایندگی ساندویچ پانل ماموتنمایندگی ساندویچ پانل ماموت در اردبیلنمایندگی ساندویچ پانلنمایندگی ساندویچ پانل در اردبیلنمایندگی پانل ماموتنمایندگی پانل ماموت در اردبیلنمایندگی شرکت ماموتنمایندگی شرکت ماموت در اردبیلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتنمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان اردبیلشرکت ماموتمصالح ساختمانیلیست قیمت ساندویچ پانلقیمت ساندویچ پانل در اردبیلساندویچ پانل سقفیساندویچ پانل دیواری

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.