نمایندگی شرکت ماموت در استان خراسان شمالی

نمایندگی شرکت ماموت در استان خراسان شمالی

نمایندگی شرکت ماموت در استان خراسان شمالی

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان خراسان شمالی

استان خراسان شمالی از تقسیم استان بزرگ خراسان سابق ایجاد شده و هم اکنون دارای ۶ شهرستان بنام های بجنورد ، مانه و سملقان ، جاجروم ، فاروج ، شیروان و اسفراین می باشد که در این میان بجنورد مرکز این استان است .
خراسان شمالی از نظر ناهمواری‌ها به دو بخش : ۱) نواحی کوهستانی ۲) پست و هموار تقسیم می‌شود. این استان از شمال با کشور ترکمنستان، از شرق و جنوب با استان خراسان رضوی و از غرب با استان گلستان و از جنوب غربی با استان سمنان همسایه است.

استان خراسان شمالی، سرزمینی کوهستانی با دشت های حاصلخیز و محصور بین دو رشته کوه کپه داغ در شمال، آلاداغ و شاه جهان در جنوب قرار دارد. بلندترین قله استان «سالوک» نام دارد که ارتفاع آن نزدیک به ۳۰۰۰ متر است .
موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی متنوع در استان خراسان شمالی زمینه مساعدی را جهت انجام امور کشاورزی و دامپروری برای اهالی این خطه به وجود آورده است. وجود رودخانه دایمی اترک، چشمه ها و منابع آب فراوان از دیگر عوامل موثر در رونق کشاورزی و دامپروری منطقه است .
کشاورزی از اصلی ترین فعالیت اقصادی استان به شمار می آید که به دو گونه سنتی و نیمه صنعتی رواج دارد. در بخش محصولات کشاورزی آن می توان به پنبه، گندم، جو، زیره،حبوبات، سبزیجات، گیاهان صنعتی، جالیزی و علوفه و در بخش محصولات باغی می توان به آلو، گیلاس، آلبالو، انگور و سیب اشاره کرد.
به دلیل وجود مراتع غنی، دام داری در این ناحیه از رونق خاصی برخوردار است که به دو صورت دام داری ساکن و دام داری نیمه کوچ نشینی رواج دارد. البته در کنار دام داری پرورش زنبور عسل، کرم ابریشم و مرغ نیز صورت می گیرد.
فعالیت مردم این استان فقط محدود به بخش کشاورزی و دامپروری نمی شود بلکه وجود مجتمع ها و صنایع دیگر نظیر مجتمع پتروشیمی، کارخانه سیمان و کارخانه‌های پلاستیک بجنورد، مجتمع فولاد اسفراین، کارخانه آلومینیومی جاجرم، نیروگاه برق، کارخانه قند و کارخانه الیاف شیروان، کارخانه‌های متعدد پنبه پاک کنی، صنایع غذایی، کشاورزی، ساختمانی و … بر زندگی مردم این سرزمین تاثیر بسزایی دارد.
یکی از مهم‌ترین مشکلات صنعت در استان خراسان شمالی؛ مشکل بازاریابی و به فروش نرسیدن محصولات است که واحدهای تولیدی را با مشکلاتی همچون کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش مواجه کرده است.

مشکل دیگری که از سوی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران به وجود آمده است ، ظهور بنگاه‌های زودبازده و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های صنعتی بدون دارا بودن دانش و توان لازم برای تولید و فعالیت در آن حوزه می باشد .اما با وجود این مشکلات شرکت ماموت با محصولات با کیفیت خود بازار های این استان را در دست گرفته است .
از نمونه محصولات شرکت ماموت میتوان به انواع ساندویچ پانل ،‌ انواع ورق ، کانکس ،‌ سوله ، کناف ، اتاق یخچالی ، اتاق حمل بار اشاره کرد .
یکی از انواع کانکس ها ، کانکس نگهبانی می باشد. کانکس نگهبانی جهت استقرار نیروی نگهبان درون آن ساخته میشود که به آن کیوسک نگهبانیهم گفته میشود.این کانکس ها را میتوان با دیوار پیش ساخته ساخت .
گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.

گاهی نیز همین کانکس نگهبانی در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد میتواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته نشود.
کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.

نمایندگی شرکت ماموت درمراکز شهرستان های استان خراسان شمالی :
بجنورد ، اسفراین ، شیروان ، فاروج ، جاجروم ، مانه و سملقان

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتانواع ساندویچ پانلمحصولات شرکت ماموتشرکت ماموتانواع ورقکانکسسولهاتاق حمل باردیوار پیش ساختهکانکس نگهبانینمایندگی شرکت ماموتنمایندگی ساندویچ پانل

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت