نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان قزوین


مرکز استان قزوین ، شهر قزوین است که یکی از شهرهای بزرگ کشور به حساب می آید.قزوین در زمان صفوی ، پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دلرای موزه ها و مکان های تاریخی بسیاری می باشد.قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان های شمالی و غربی کشور و نزدیکی به پایتخت و همچنین برخورداری از چندین شهرصنعتی دارای جایگاه ویژه ای در زمینه صنعت کشور است.
فعالیت واحدهای صنعتی از دوران صفویه در این استان آغاز شده است و با گذشت زمان مراحل رشد را طی نموده است. از طرف دیگر طراحی و احداث شهر صنعتی البرز-قزوین و نیز آغاز فعالیت صنایع از سال 1346در این استان ،باعث شده که در حال حاضر استان قزوین به عنوان یکی از قطب های صنعتی و مهم کشور مطرح شود.
در این استان ده ها شرکت و کارخانه و واحدهای صنعتی مختلف و معتبر مشغول فعالیتند از جمله شرکت پایاب صنعت آسایش آبیک ، رعد آسای البرز ، آذرآسا ، ماشین سازی و سازه های صنعتی آستو ، مبنا گستر الکترونیک ، کارخانه اسکلت فلزی شرکت سیف بنا ، شرکت توسعه تجارت کوهبنان ، تولید و بسته بندی قارچ ، شرکت روغن موتور دیزل بندر جنوب ، صنایع بسته بندی بقا الموت.
هم اکنون نام این استان کشورمان با 8 شهرک صنعتی (شهرک صنعتی کاسپین ، شهرک صنعتی الوند ، شهرک صنعتی لیا ، شهرک صنعتی آبیک ، شهرک صنعتی حیدریه ، شهرک صنعتی آراسنج ، شهرک صنعتی حکیمیه ، شهرک صنعتی خرمدشت) دو شهرک در دست احداث (بنام قزوین2 و شال) و همچنین 3 ناحیه صنعتی (الموت ، نیکوییه ، بویین زهرا) و بیش از 800 شرکت صنعتی به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کشور مطرح است.
از واحدهای صنعتی مطرح در استان قزوین میتوان شرکت سیلیس البرز – مهرام – کاشی پارس – لوازم خانگی پارس – فولاد قزوین – شیشه قزوین – هفت الماس – سرامیک البرز اشاره کرد.
ساندویچ پانل ها و کانکس ها و کناف ها و ورق ها و دیگر محصولات شرکت ماموت جایگاه خود را در شهرک های صنعتی و کارخانه ها و شرکت های استان روز به روز بالا تر برده و استفاده از آن متداول تر می شود استفاده از محصولات مجتمع صنعتی ماموت تنها به شهرک های صنعتی محدود نمی شود بلکه در مجتمع های صنعتی و مسکونی و حتی برای اتاق های حمل بار کامیون ها نیز از محصولات با کیفیت شرکت ماموت معمول گردیده است در توضیح این محصولات باید گفت :
اتاق حمل بار به اتاق هایی گفته می شود که مخصول حمل و جابجایی بار هستند . این اتاق ها در شرکت های مختلفی تولید و به فروش می رسد . یکی از شرکت های تولید کننده ی اتاق حمل بار ، شرکت ماموت می باشد که یکی از برترین شرکت ها در زمینه ی ساخت و نصب انواع اتاق ها است .  اتاق حمل بار ماموت که بر روی شاسی انواع کامیون ها نصب می شوند بهترین گزینه برای حمل و نقل کالاهای تولیدی می باشند . این اتاق ها دارای ویژگی هایی چون سبک بودن ، استحکام بالا و عایق بودن در برابر سرما و گرما می باشند .
برای جابجایی بار در سطح شهر و بیرون شهراز اتاق های حمل بار شرکت ماموت استفاده می شود.

از اتاق های حمل بار ماموت میتوان برای ماشین های زیر استفاده کرد
اسکانیا ، ایسوزو ، هیوندا کروز ، فوتون ، نیسان ، بنز ، خاور ، آمیکو ، ولوو ، کاویان ، رنو ، مان ، بادسان ، ایویکو ، زامیاد ، آذرخش ، وانت نیسان و …

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان قزوین :

شهرستان قزوين
شهرستان آوج
شهرستان بويين زهرا
شهرستان البرز
شهرستان آبيک
شهرستان تاکستان

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتساندویچ پانل دیواریساندویچ پانل سقفیشرکت ماموتنمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان قزویننمایندگی ماموتنمایندگی شرکت ماموتنمایندگی شرکت ماموت در استان قزویننمایندگی ساندویچ پانل ماموتنمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان قزویننمایندگی مجتمع صنعتی ماموتمجتمع صنعتی ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.