نمایندگی ماموت در استان کردستان

کردستان استانی سرسبز و خرم در غرب کشور و در همسایگی بخش شرقی کشور عراق می باشد.
استان کردستان از لحاظ اقتصاد کشاورزی و دام پروری یکی از قطب های اساسی ایران محسوب می شود ، عسل از مهم ترین تولیدات کشاورزان کردستان به شمار می رود.
مرکز استان کردستان شهر سنندج است که در فاصله 520 کیلومتری جنوب غربی تهران قرار دارد که بنیاد جدید آن در سال 1046 هجری قمری توسط سلیمان خان اردلان پایه گذاری شد.
استان كردستان به سبب پیشینه تاریخی طویل خود كه در اعماق ایران زمین ریشه دوانده و نیز به علت گستره زیبای جغرافیایی همانند نگینی در پهنای ایران زمین می درخشد و حائز جاذبه های تاریخی فرهنگی و طبیعی است.
استان كردستان به لحاظ دارا بودن پتانسیل های خوب از جمله آب و خاك و معادن می تواند در زمینه تولیدات صنعتی رشد و توسعه یابد . استان دارای ذخایر قابل توجه مواد معدنی است و سنگ های تزئینی با تنوع فراوان در رنگ ، شاخص ترین ماده معدنی منطقه می باشد . در حال حاضر استان دارای 138 معدن فعال با بیش از 8.4 میلیون تن استخراج سالیانه و اشتغال زایی 1350 نفر می باشد.
استان كردستان علی رغم ذخایر مواد معدنی و شرایط اقلیمی جزو استان های توسعه نیافته صنعتی است و صنعت استان در كل كشور رتبه 26 را دارا می باشد . در حال حاضر امكانات و مزیت های نسبی استان از قبیل آب و هوا ، گاز ، برق فراوانی نیروی كار ، رشد مراكز آموزش عالی استان ، ارائه خدمات زیر بنائی در شهرك های صنعتی و اعتبارات و تسهیلات به سرمایه گذاران نقش بسزایی در بهبود روند توسعه صنعتی استان ایفا می نماید.

 

نمایندگی شرکت ماموت در استان کردستان

استان كردستان به دلیل مجاورت با مرز مشترك 230 كیلومتری با كشورعراق ، وجود مشابهت های قومی ، فرهنگی ، و ارتباط خویشاوندی بین شهروندان دو كشور و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی جنوب و شمال غرب كشور دارای ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه ای می باشد . همچنین وجود 3 بازارچه فعال مرزی در شهرهای بانه ، مریوان و سقز ، وجود 13 تعاونی مرزنشین با حدود 280 هزار نفر جمعیت ، وجود بانك های تجاری با قابلیت عملیات تجاری بین المللی ، وجود مؤسسات بیمه ای و شبكه بازارهای محلی و فرا منطقه ای پتانسیل بالایی را جهت صادرات و واردات كالا دارا می باشد. سهم استان کردستان از صنعت کشور حدودا 1% و از لحاظ جایگاه همواره با 3استان آخر کشور در حال رقابت است.

از جمله دلایل توسعه نیافتگی صنعت استان کردستان میتوان به ضعف فرهنگ صنعتی ، فقر اقتصادی منطقه، بی توجهی رژیم گذشته به منطقه،تبعات 8 سال جنگ تحمیلی، عدم وجود زیر بناها و زیر ساخت های مناسب و کافی نبودن مشوقهای صنعتی و معدنی برای مناطق غیر برخوردار همچون کردستان اشاره کرد. اکثر واحدهای صنعتی استان نیز از عدم تأمین نقدینگی، عدم مدیریت صحیح در بنگاه و اختلاف شرکا، فرسودگی ماشین آلات و بروز نبودن تکنولوژی که به تبع آن، عدم کیفیت را در بر دارد رنج میبرند.
شرکت ماموت در این استان نیز همانند دیگر استان ها دارای نماینده گان معتبر است که با انجام دادن پروژه های بزرگ ساندویچ پانل در این استان توانسته است بخش بزرگی از بازار این استان را نیز از آن خود کند.

 

نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان کردستان

باید بیان کرد محصولات مختلف مجتمع صنعتی ماموت در پروژه های مختلف کاربرد فراوان دارند از جمله این محصولات می توان به ورق نور گیر سقف اشاره داشت که در پوشش استخر استادیوم و مکان های ورزش پوشش کیوسک های تلفن و خودپرداز ها تامین نور برای ورودی مترو و ایستگاه های اتوبوس و پوشش پل های عابر پیاده پوشش گلخانه ها نورگیر مراکز تجاری ، فروشگاه ها و منازل مسکونی قابل استفاده است .
نورگیر سقف سازه ای قوسی شکل و یا شیب دار که معمولا پوشش روی آن از ورق پلی کربنات تختو چند جداره است و جهت پوشش سقف حیاط خلوت ، نورگیر سوله و یا گلخانه استفاده میشود.

این ورق در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و به دلیل لایه 60 و 80 میکرونی uv در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است چند جداره بودن اینورق ها باعث به وجود امدن خاصیت عایق حرارتی و صوتی میشود.

ورق های چند جداره پلی کربنات در عین ساختار محکم فیزیکی قوس پذیری قابل توجه ای هم دارند بنابراین میتوانند جزء بهترین سازه ها در صنعت ساختمان باشند. این سازه در ابعاد مختلف قابل ارایه و ساخت است .

مزایا:
مقاوم در برابر عومامل شیمیایی مانند اسید های آلی و معدنی
مقاومت بسیار زیاد در برابر ضربه ( تا 250 برابر شیشه)
عایق صوتی و حرارتی مناسب و وزن سبک
اشتعال ناپذیزی
مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
تنوع رنگ

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان کردستان :
سنندج، سقز، قروه، مریوان، بیجار، کامیاران، بانه، دیواندره، سروآباد و دهگلان

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتساندویچ پانل دیواریساندویچ پانل سقفیشرکت ماموتنمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان کردستاننمایندگی ماموتنمایندگی شرکت ماموتنمایندگی شرکت ماموت در استان کردستاننمایندگی ساندویچ پانل ماموتنمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان کردستاننمایندگی مجتمع صنعتی ماموتمجتمع صنعتی ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.