نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان البرز

کرج از کلان شهرهای کشور و همچنین مرکز استان البرز می باشد.

کرج که هم اکنون بخش چشم گیری از فشار جمعیت و کم آبی تهران را تحمل می‌کند ، از دوران پیش از تاریخ و باستان نیز سرزمینی پرجاذبه و مرکز آب و آبادانی بوده‌است .

استعدادهای طبیعی و منابع آب فراوان سلسله جبال البرز، همچنین خاک حاصلخیز دامنه‌های البرز و دشت منتهی به آن برای اجتماعات بشری مناسب بوده‌ و دلیل آن آثار باستانی ارزشمندی است که در گوشه و کنار این جلگه وسیع و در حاشیه راههای ارتباطی کهن قابل مشاهده‌است .

تپه‌های آق تپه ، مراد تپه و تپه مردآباد ، قلعه‌های تاریخی تنگ گسیل و شهرستانک و آثار دوران اسلامی همچون برج میدانک مغولی ، پل و کاروانسرای شاه‌عباسی کرج ، کاخ‌های قاجاری و کاخ های رضا شاهی و محمدرضا شاهی حکایت از استمرار استقرارهای پی در پی در این منطقه دارد .

کرج با قدمتی دیرینه و جمعیتی انبوه و پیشینه‌ای تاریخی تا رسیدن به کلانشهر کنونی راه پر پیچ و خمی را طی کرده است . رونق كافی در بخش كشاورزی ، دام داری صنايع و معادن، سبب رونق بازرگانی ، تجارت و داد و ستد در اين منطقه شده است.

شهرستان كرج صادر كننده انواع محصولات كشاورزی ، باغی ، دامی ، مرغ و تخم مرغ و انواع خدمات كارخانه های صنعتی است . مردم شهرستان كرج عموما” مهاجرانی از استان های اطراف به خصوص زنجان و آذربايجان شرقی می باشند.

كشاورزی و دام پروری از فعاليت های مهم مردم روستايی شهرستان كرج به شمار می آید ، اما وجود كارخانه ها و موسسات بهداشتی متعدد سبب اشتغال افراد ساكن شهر در اين مراكز شده است . بازرگانی و داد و ستد نيز از ديگر مشاغل مردم اين شهرستان محسوب می شود.

تاسيس و گسترش انواع كارخانه های صنعتی در اين منطقه سبب رونق روز افزون شهرستان كرج شده است. تاسيس و گسترش كارخانه های ريسندگی و بافندگی و مراكزی مانند سرم سازی رازی (كه گفته می شود مقام اول را در خاور ميانه دارد)، موسسه ی استاندارد ايران ، موسسه ی تحقيقات دام پروری كشور، مركز آموزش كشاورزی ، مراكز اصلاح بذر چغندر قند و اصلاح نباتات ، مركز مكانيزاسيون كشاورزی و كارخانه های توليد خودرو و … صنايع كارخانه ای و ماشينی اين شهرستان را در موقعیت بسيار مهمی قرار داده است.

معادن سنگ ها و مصالح ساختمانی در مسير رودخانه ، كرج و اطراف كرج وجود دارد كه از اين معادن به صورت صنعتی و غير صنعتی بهره برداری می شود .

 مزیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در استان البرز

 • همسایگی با 4 استان مهم صنعتی کشور و واقع شدن در مسیر ارتباطی 11 استان ایران
 •  وجود مراکز بزرگ صنعتی کشور همچون سایپا و ایران خودرو به عنوان دو قطب بزرگ خودروسازی ایران در استان
 •  وجود فرودگاه و منطقه آزاد پیام با معافیت های گمرکی و مالیاتی ویژه
 •  برخورداری از خط راه آهن سراسری ایران و ارتباط آن با کشورهای همسایه
 •  وجود معادن مختلف
 •  برخورداری از اتوبان، راه و جاده
 •  بالاترین گردش مالی بعد از استان تهران در کشور
 • وجود 9 شهرک صنعتی فعال و پویا در استان
 • دارا بودن بزرگترین شهرک صنعتی ایران در منطقه اشتهارد

هم اکنون صدهها شرکت و واحد تولیدی در این استان مشغول فعالیتند.لیست شهرک ها ی صنعت استان البرز که شرکت ها

در آنها فعالیت میکنند :

شهرک های صنعتی استان البرز:

– شهرک صنعتی بهارستان

– شهرک صنعتی سیمین دشت

– شهرک صنعتی سپهر نظرآباد

– شهرک صنعتی هشتگرد

– شهرک صنعتی اشتهارد

– شهرک صنعتی نظرآباد

– ناحیه صنعتی کوثر اشتهارد

– منطقه کارگاهی زیبا دشت

– منطقه صنعتی ماهدشت

– شرکت شهرکهای صنعتی  استان البرز

در اکثر سوله های صنعتی و کارخانجات موجود در شهرک ها ی صنعتی استان البرز از ساندویچ  پانل ها و سوله ها و کانکس های شرکت ماموت استفاده می گردد.

با توجه به پیشرفت سازه های ساختمانی و استفاده از ساندویچ پانل تعداد پروژه های انجام شده با این سازه اماده در حال افزایش است .

اکثر سوله های صنعتی و کارخانجات تولیدی در نواحی صنعتی استان مستقر شده اند ( شهرک صنعتی اشتهارد ، شهرک صنعتی کوثر، شهرک صنعتی نظرآباد ، شهرک صنعتی بهارستان ، شهرک صنعتی سپهر، شهرک صنعتی سیمین دشت ،

ساندویچ پانل سقفی ماموت را می توان به عنوان پوشش سقف ها استفاده مرد و از امنیت آن مطمئن بود. همچنین ساندویچ پانل دیواری نیز به عنوان پوشش پیش ساخته دیوارها بسیار مناسب می باشد.

شهرک صنعتی هشتگرد ، شهرک صنعتی ماهدشت ، شهرک صنعتی زیبادشت) . جهت پوشش این سازه ها و سوله های فلزی ازساندویچ پانل های شرکت ماموت استفاده می شود که علاوه بر تحمل فشار بار زیاد ، عایق حرارتی و وزن سبک ، مقاوم در برابر آتش و قیمت مقرون به صرفه ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

یکی از بارزترین پروژه های این منطقه فرودگاه بین المللی پیام است که در جنوب شرقی کرج واقع شده است . جهت پوشش سقف این فرودگاه از ساندویچ پانل ماموت استفاده شده است که علاوه بر خواص ضدحریق بودن فوم پلی اورتان آن ، ورق های آلوزینک رنگی و طرح دار ماموت نمای خاصی به آن بخشیده است ( امروزه اکثر فرودگاه های کشور مانند فرودگاه شیراز، فرودگاه شهرکرد ،  فرودگاه امام ، فرودگاه مهرآباد و … جهت پوشش سالن های خود از پانل های ماموت استفاده کرده اند . )

از پروژه های دیگر این منطقه پروژه عمران و نوسازی شهرداری کرج، ساختمان نفت و پتروتکسان، پوشش سالن شرکت ستاره ایران(نماینده خدمات فروش و پس از فروش مرسدس بنز) ، شرکت تام ایران خودرو،ریخته گری ایران خودرو، پمپ های صنعتی ایران، شرکت پرشیا خودرو، شرکت تام لکوموتیو آریا جهت پوشش سقف های سوله های تولید خود می توان نام برد.

همچنین شرکت های داروسازی جهت ساخت اتاق تمیز در کارخانه های تولیدی خود مانند شرکت توفیق دارو، کیمیدارو، داروسازی سها، دارویی ایران، درسا دارو، روناک دارو و …از پانل های آلوزینک دوطرف صاف ماموت استفاده کرده اند. از دیگر پروژه های این منطقه می توان شرکت داروگر، دلپذیرو … را نام برد.

در صورت نیاز به قیمت ساندویچ پانل در استان البرز با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان البرز:

کرج – طالقان – ساوجبلاغ – اشتهارد – فردیس – کمال شهر – نظر آباد – هشتگرد

ساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پانل ماموتساندویچ پنل ماموتنمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان البرزمصالح ساختمانیشرکت ماموتکانکسسولهسوله صنعتینمایندگی شرکت ماموتنمایندگی ساندویچ پانل ماموتنمایندگی پانل ماموتنمایندگی شرکت ماموت در استان البرزنمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان البرزنمایندگی پانل ماموت در استان البرزساندویچ پانل سقفیساندویچ پانل دیواری

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
 • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

  شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.