ساندویچ پنل

با پیشرفت علم و تکنولوژی و حرکت بشر در راستای رسیدن به هدف خود که همان تامین آسایش و راحتی است روزانه محصولات متنوعی در این جهت تولید می گردد. یکی از این محصولات که نیاز بشر را تامین می کرد و بشر با صرف زمان و انرژی کمتری به هدف خود می رسید تولید ساندویچ پانل بود.
این محصول به دلیل شباهت بسیار به ساندویچ این نام را به خود گرفته. در واقع به دلیل داشتن دو لایه خارجی که لایه ای میانی (هسته ساندویچ پانل یا عایق پانل) را در برگرفته است به این نام خوانده می شود.

نکاتی مهم در خرید ساندویچ پانل وجود دارد که باید به آنها توجه کنیم از جمله مواردی که در زیر نام می بریم.

 به چه نکاتی در خرید ساندویچ پانل توجه کنیم

نوع ورق ساندویچ پانل

ورق های به کار رفته در پانل باید از جنس مرغوب باشد به دلیل اینکه سطوح خارجی پانل را پوشش می دهند و در معرض نور خورشید، باد و باران و … قرار می گیرد باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. ورق هایی از جنس آلوزینک یا گالوانیزه که دارای استحکام بالایی است بسیار مناسب است و طول عمر سازه را می افزاید. ولیکن باید توجه کرد که هر شرکتی توانایی تولید هر نوع ورق با کیفیت را ندارد و چنانچه جنس ورق نامرغوب باشد پس از گذشت چند سال پانل دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود. پس برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشیم به کجا مراجعه کنیم؟
شرکت ماموت به عنوان اولین تولید کننده ساندویچ پانل در ایران و بزرگترین تولید کننده انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری و … در خاورمیانه شناخته شده و مراجعه به تاریخچه ساندویچ پانل بیانگر این مطلب می باشد.

نوع فوم ساندویچ پانل

فوم همان لایه میانی پانل می باشد که بصورت فشرده در بین دو ورق تزریق می شود و چون نقش عایق آن را بازی می کند باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. در بین فومها باید بدانیم که استفاده از فوم پلی یورتان بسیار مناسبتر است چون عایقی مطمئن تر در برابر باد و باران و نفوذ آنها به داخل سازه می باشد.

دستگاههای تولید کننده پانل

دستگاه های تولید کننده ساندویچ پانل باید پیشرفته و طبق استانداردهای جهانی ساخته شده باشند تا بتوانند محصولی که تولید می کنند نیز استاندارد بوده و در هنگام نصب ساندویچ پانل دچار مشکل نشویم. تولید پانل های نامرغوب و بی کیفیت به وسیله دستگاه های غیر استاندارد و همین طور تولید ورق و فوم غیر استاندارد، سبب صرف هزینه بیشتر می شود. بنابراین برای تهیه فوم و ورق مورد نظر باید بدانیم از چه شرکتی پانل تهیه کنیم.

شرکت تولید کننده پنل

برای تهیه پانل مورد نظر خود ملاک قرار دادن هزینه و قیمت ساندویچ پانل اشتباه بزرگی است زیرا این پانل ها به زودی خراب می شوند و هزینه ای دو برابر باید صرف کنیم و در نهایت نیز به آنچه می خواهیم دست نمی یابیم. پانل های مرغوب توسط شرکت های سرشناس و معتبر تولید می شود بنابراین باید برای تهیه پنل به شرکت معتبر تولید کننده پانل مراجعه کنیم.

ضمانت کیفیت ساندویچ پانل

شرکت هایی که جلب رضایت مشتری برایشان اهمیت دارد و خود نیز شرکتی معتبر هستند باید ضمانت کیفیت محصول تولید شده را به مشتری ارائه دهند و در صورت بی کیفیت بودن پنل مربوطه مسئولیت را برعهده بگیرند.

شرکت ماموت

در نهایت به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنم قبل از تهیه پانل، از مشاوره رایگان متخصصین این امر در شرکت ماموت بهره مند شده و سپس با اطمینان خاطر خرید نمایید. امید است که از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.