پنل

پنل یا پانل یک ساختار بسیار سبک و به صرفه است که در آن 1 لایه عایق بین 2 لایه ورق تزریق میشود که این ساختار به دلیل مقاومت بالایی که دارد در مکان های مختلفی استفاده میشود.

انواع پنل:

ساندویچ پانل گالوانیزه
ساندویچ پانل گالوانیزه

از انواع پنل میتوان به پنل سوله ، پنل دیواری ، پنل سقفی ، پنل سردخانه ای و پنل اتاق تمیز اشاره کرد.

عایق و ورق پنل:

بسته به کاربرد پانل عایق و ورق مورد استفاده در پنل متفاوت خواهد بود. ورق آلوزینک ، گالوانیزه و آلومینیوم و عایق پلی یورتان ، پلی استایرن ، و پشم سنگ از جمله ورق ها و عایق های  معمول در ساخت پنل هستند.

کاربرد پنل:

این پانل ها دارای کاربرد های مختلف و متنوعی هستند. از مهم ترین کاربرد های ساندویچ پانل در ساخت و ساز و ساختمان سازی هستند. از دیگر کاربرد های ساندویچ پنل در  صنایع مختلف و صنعت  مانند  صنایع تولیدی ، کشاورزی ، مرغداری ، نظامی ، شیمیایی و ... میباشد.از این پنل ها میتوان در ساخت مراکز تفریحی ، استخر ها  کف و سقف سازه ها و... استفاده نمود.

فروش ، اجرا و قیمت ساندویچ پنل:

شرکت های زیادی در زمینه تولید ساندویچ پانل مشغول فعالیت هستند جهت دریافت لیست این شرکت ها به صفحه لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل مراجعه کنید.

یکی از شرکت های مهم در این حوزه شرکت ماموت است که دارای چند ده سال سابقه و همچنین دارای پروژه های بسیاری در سراسر کشور میباشد.

جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.