کاربرد ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل :

 

 

 

کاربرد های این سازه ی ساختمانی در سوله های صنعتی و کارخانه ایی، سالن های ورزشی ،سردخانه هاو ویلاهای پیش ساخته مدارسو مساجد  و کانکس ها ی مختلف متحرک و غیر متحرک  و بسیاری از سازه ای دیگر می توان استفاده کرد

انواع مختلفی از ساندویچ پنل ها وجود دارد مانند : ساندویچ پنل های دیواری ، ساندویچ پنل های سقفی و ساندویچ پانل سردخانه ای که موارد استفاده از هر کدام با هم متفاوت است

ساندویچ پانل هاممکن است به صورت پیش ساخته بنا بر نظر مشتری اماده ودر محل مورد نظر برده و نصب نمایند  ویا نوعی دیگر به صورت بلوک های به ابعادو نظر مشتری اماده و به محل نصب برده تا به صورت یک پارچه و کنار هم در ایند

 

 

امروزه بیشتر از بخش های فضای کارگاهی یک شرکت با کانکس ها راه اندازی می شود که به دلیل حمل آسان ان است و به دلیل بالا بودن امنیت آن از این سازه های پیش ساخته استفاده می شود.

این سازه ها میتواند حتی انسان را در مقابل گرما سرما محافظت کند درصد مواد مورد استفاده در آلوزینگ شامل گالوانیزه نورد شده 55% با ترکیب آلیاژی از آلومینیوم ،

روي 43.4% و سيليكون 1.6% می باشد . در شرایط محیطی با اسیدیته بالا واز ساندویچ پانل هایی با ورق آلوزینک استفاده می شود

 

ساندویچ پانل گالوانیزه از ورق گالوانیزه تهیه می شود که این ورق گالوانیزه از ارزان ترین انواع ساندویچ پانل می باشد ، این ورق ها ضد زنگ نمی باشند و طول عمر کمی دارند.

ساندویچ پانل آلوزینک از انواع ساندویچ پانل است که از ورق آلوزینک تهیه می شود و می توان از آن برای ساخت ساندویچ پانل استاندارد استفاده کرد ، این ورق دارای گارانتی می باشد ، ضد زنگ بوده و بسیار مقاوم و با دوام.

ساندویچ پانل آلومینیوم با ورق های آلومینیوم تهیه می شود که غیر قابل شستشو می باشند به طوری که در صورتی که آن ها را بشویید ، لکه های آب بر روی آن ها می ماند.

ساندویچ پانل طرح چوب را می توان با ورق فایبرگلاس که ورقی است عایق رطوبت و هوا تهیه کرد ، این ساندویچ پانل ها در ساختمان های اداری و تجاری بیشتر استفاده می شود که زیبایی کار در درجه اول اهمیت قرار دارد.

ساندویچ پانل شفاف از دو ورق تهیه می شود که انتخاب آن به عهده مشتری می باشد ، ورق شیشه ای و ورق پلی کربنات ، هر دو این ورق ها برای ساخت سازه هایی که ورود نور در آن ها اهمیت دارد استفاده می شود ، به طور مثال برای گلخانه ها.

و از نظر کلی ساندویچ پانل ها به دو دسته ذیل تقسیم می شوند :

ساندویچ پانل دیواری که برای پوشش دیوارها از آن استفاده می شود ، این ساندویچ پانل را می توان در انواع مختلف تهیه و عرضه کرد ولی عمده ساندویچ پانل ها ساندویچ پانل دیواری ساده و ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی ، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی و اتاق تمیز می باشد که می توان از انواع آن استفاده کرده و سازه پیش ساخته ای بسیار مقاوم و با دوام را تهیه کرد.

ساندویچ پانل سقفی نیز به عنوان پوشش سقف ها استفاده شده و کاربرد فراوان برای تهیه بهترین و مقاوم ترین سقف ها دارد و می توان از آن به عنوان پوششی ضد زلزله و عایق صوت ، حرارت ورطوبت بسیار قو اد کرد.

کانکس از مواردی است که به وسیله ساندویچ پانل ساخته می شود ، کانکس ها را می توانید به صورت ثابت و متحرک ( قابل جا به جایی ) استفاده کنید ، اتاق حمل بار کامیون در انواع اتاق حمل بار نوشابه ، اتاق حمل بار مخزن دار کامیون و اتاق حمل بار یخچالی و… توسط ساندویچ پانل قابل پیاده سازی و طرح ریزی هستند .

 

 

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت