کانکس امداد و نجاتکانکس امداد و نجات

کانکس امداد و کانکس نجات

برای کمک رسانی و امداد و نجات به همنوعان عزیز کانکس های طراحی گردیده تا کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز پزشکی در آنها تعبیه گردد و اینگونه کانکس ها به کانکس های امداد و نجات معروف شده اند و طبق استانداردهای تعریف شده ساخت کانکس سفارشی ساخته شده و تجهیزات مورد نیاز آنها با توجه به درخواست کاربران گرامی قابل تغییر می باشد.

هنگام بروز بحران و شرایط اضطراری کانکس هایی به نام کانکس امداد و نجات طراحی کرده که اصولا کانکس تجهیزات امداد و نجات دارای دو درب کشویی ورود و خروج می باشد.  این کانکس ها با طراحی زیبا و مناسب و همخوان با مبلمان شهری، از سامانه الکترونیکی کنترل از راه دور برخوردار بوده و در هنگام بروز بحران و شرایط اضطراری درب کانکس ها با فرمان ستاد مرکزی مدیریت بحران به صورت اتوماتیک باز خواهد گردید.
این گونه کانکس ها همانند کانکس های دیگر دارای عایق بندی ویژه و مخصوص به خود می باشد تا از لحاظ گرمایشی و سرمایشی محفوظ باشند و طراحی و دکوراسیون داخلی متناسب با کارایی کانکس تولید می گردد.

نمونه کانکس های امداد و نجات همانند کانکس هلال احمر، بیمارستان صحرایی، اورژانس، اسکان پزشکان و پرسنل در اختیار کاربران قرار می گیرند.

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.