کانکس دوقلو

کانکس ها با توجه به نیاز و درخواست مشتری در ابعاد مختلف تولید می شوند . اما مواقعی وجود دارد که مشتری نیاز به کانکس با ابعاد بزرگ تر دارد که در این مواقع کانکس ها را به صورت دوقلو طراحی و تولید می کنند .

کانکس ها را با تریلر حمل و جابه جا می کنند به همین دلیل اندازه کانکس نباید بیشتر از کفی تریلر باشد . به این خاطر کانکس ها را با ابعاد به صورت کانکس دوقلو تولید می کنند تا برای جابه جایی به مشکل برنخورند و بتوانند به راحتی کانکس را از مکانی به مکان دیگر حمل کنند .

کانکس دوقلو در ابعاد مختلف طبق پلان و درخواست مشتری تولید می شود . استفاده از کانکس دوقلو بسیار بصرفه می باشد زیرا فضاهایی نظیر راهرو ، آشپزخانه ، حمام و … فقط یک بار بصورت مشترک تعبیه شده و برای هر کانکس بصورت جداگانه احتیاجی به این امکانات نیست در نتیجه قیمت کانکس ارزان تر شده و هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد .

مزایای کانکس دوقلو

  • سرعت در ساخت و نصب کانکس دوقلو
  • قابلیت جداسازی کانکس های دوقلو و امکان نصب مجدد آن ها در مکانی دیگر
  • تولید کانکس دوقلو در ابعاد و اندازه های مختلف
  • هزینه های کمتر و بصرفه بودن در مقایسه با سازه های سنتی

قیمت کانکس دوقلو

قیمت کانکس های دو قلو طبق پلان و اندازه های سفارش داده شده توسط مشتری محاسبه می شود . امکاناتی که در کانکس دوقلو تعبیه شده نیز بر قیمت کانکس تاثیرگذار می باشد . مهم ترین موردی که قیمت کانکس دوقلو را تحت الشعاع قرار می دهد متریال مصرفی برای ساخت آن کانکس است . برای کانکس ها بهتر است از متریال درجه یک و مقاوم استفاده شود مخصوصا کانکس های دوقلو تا در در اثر جابه جایی دچار مشکل نشود .

برای اطلاع از قیمت کانکس دوقلو ماموت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.