کانکس راهداری

کانکس راهداری به دلیل امکاناتی که برای آن تعبیه شده ، دارای ویژگی های خاصی است که باعث شده این کانکس به پر کاربرد ترین کانکس تبدیل شده و از سوی مشتریان تقاضای زیادی برای خرید آن ارائه شود . دلیل استفاده از این کانکس کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه ، ایست بازرسی و گاهی اوقات برای راه سازی می باشد که پیمانکار با توجه به پیشرفت در ساخت جاده ، کانکس راهداری را نیز جابه جا می کند . پلیس راه نیز برای نظارت بر جاده ها و جلوگیری از تخلفات به فضایی موقتی برای مستقر کردن نیرو ها و تجهیزات خود نیاز دارد .

بهتر است از کانکس کاروان برای کانکس راهداری استفاده کنند تا بتوانند آن را به راحتی و بدون نیاز به جرثقیل حمل و جابه جا کنند . به خصوص برای کانکس هایی که هر چند وقت یک بار باید جابه جا شوند و به محل دیگری بروند .

 

فواید استفاده از کانکس راهداری

استفاده از کانکس کاروان مزیت های بسیاری دارد که به در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم :

  • مقاومت در برابر پوسیدگی ناشی از رطوبت ، آلودگی هوا ، درصد نمک و …
  • دارای ابعاد و اندازه های مختلفی است که با توجه به سفارش مشتری تولید می شود .
  • تهیه و ساخت کانکس راهداری به سرعت انجام می گیرد .
  • عمر مفید کانکس راهداری بالای 15 سال است .
  • عایق سرما ، گرما و رطوبت می باشد .

اغلب مشتریان کانکس راهداری مراکز امداد و نجات جاده ای ، مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز آموزشی ، اداره برق ، سازمان محیط زیست ، ارگان های دولتی ، ارتش ، سپاه و… می باشند .

قیمت کانکس راهداری

قیمت کانکس راهداری با در نظر گرفتن مواد اولبه در ساخت کانکس و ابعاد و اندازه ی کانکس محاسبه می شود . تجهیزات داخلی مورد استفاده در کانکس نیز قیمت کانکس راهداری را تغییر می دهد .

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.