کانکس سرویس بهداشتی

یکی از نیاز هایی که برای تامین محل اسکان پرسنل وجود دارد ، ایجاد کانکس سرویس بهداشتی و حمام در آن مکان می باشد . هر کانکس سرویس بهداشتی شرکت ماموت مشابه سرویس بهداشتی داخل ساختمان ها ، همه ی امکانات اعم از دستشویی و شیر آلات مربوطه ، سیفون ، آیینه ، جای مسواک ، جای صابون ، جای حوله ، سیستم برق کشی و روشنایی ، هواکش برقی ، دوش ثابت یا تلفنی به همراه لوله کشی آب سرد و گرم و … را داراست . واحد شمارش سرویس بهداشتی کابین یا چشمه می باشد که تعداد آن ها وابسته به نیاز مشتری و سفارش آن می تواند متغیر باشد . این کانکس ها در سه مدل تک چشمه ، دو یا چند چشمه و کانکس سرویس بهداشتی با حمام تولید می شوند . کانکس سرویس بهداشتی را می توان هم بصورت راهرو دار و هم به صورت مجزا تولید کرد . در کانکس های مجزا داخل هر کابین روشویی ، کلید برق و هواکش به صورت جداگانه وجود دارد ولی در کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار مقابل کانکس سرویس بهداشتی می توان یک راه روگذاشته و بخش روشویی ها را در آن قسمت اضافه کرد که این کار باعث بزرگتر شدن کانکس و افزایش قیمت آن می شود . در کانکس های سرویس بهداشتی قابلیت اجرای دوش ، توالت فرنگی یا ایرانی و روشویی وجود دارد . جنس کانکس های سرویس بهداشتی باید به گونه ای باشد که رطوبت از دیوار های داخلی ، دیوار های خارجی ، سقف و کف عبور نکند هم چنین کف آن در برابر فشار های فیزیکی مقاومت بالایی داشته باشد .

قیمت کانکس سرویس بهداشتی

قیمت کانکس ها بر اساس ابعاد آن ها ، تعداد چشمه و اینکه راهرو دار باشند یا بدون راهرو متغیر است . برای اطلاع از قیمت کانکس سرویس بهداشتی و سفارش کانکس مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.