ساندویچ پانل در خوزستان
ساندویچ پانل در خوزستان

استان خوزستان پنجمین استان پرجمعیت ایران به مرکزیت اهواز در جنوب غربی ایران واقع است.این استان قدیمیترین منطقه فلات ایران و مرکز تولید نفت وگاز است.

این استان با استان های لرستان ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر و خلیج فارس همجوار است و دارای مرز خارجی با کشور عراق است.

صنعت این استان با استخراج نفت و گاز گره خورده است و شرکت های شرکت های ملی مناطق نفت خیز جنوب ، شرکت ملی حفاری ایران ، شرکت فولاد خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان در این حوزه فعالیت میکنند.

خوزستان دارای مزایای بسیاری نسبت به استان های دیگر است که باعث تمایز آن میشود:

این استان دارای یک سوم اب های کشور را در اختیار دارد . امکان دسترسی به بازار های جهانی را به جهت موقعیت جغرافیایی دارد که میتواند کالا را از طریق دریا و مرز زمینی به کشور های حاشیه خلیج فارس صادر کند.

این استان دارای تعداد زیادی شهرک صنعتی است که در اینها تعداد زیادی شرکت و مجتمع صنعتی قرار دارد از جمله این شهرکت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرک های صنعتی ابادان ، اهواز ، امیدیه ، هندیجان ، آغاجاری ، باغملک ، خرمشهر ، دزفول ، سوسنگرد ، شادگان ، شوش ، اندیمشک ، ایذه ، بندر امام خمینی ، بهبهان و شوشتر.

در اکثر این شهرک ها و در شرکت های در این شهرک ها از ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و کانکس اسکلت فلزی  و پوشش سوله و کناف استفاده شده است.

از جمله شرکت هایی که این سازه های اماده را تولید و اجرا مینماید میتوان به شرکت ماموت اشاره کرد. این شرکت با ده ها سال تجربه در این زمینه توانسته است بخش عظیمی از بازار کشور را در اختیار داشته باشد و کالا های تولید خود را به کشور های خارجی نیز صادر نماید.

این شرکت با تولید انواع ساندویچ پانل های با کیفیت و کانکس های اماده و عایق بندی شده در این استان نیز دارای نمایندگان منحصر و معتبر است و دارای پروژه های بسیاری میباشد.

لیست شهر های استان خوزستان را میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

آبادان ، شوش ، امیدیه ، اندیمشک ، اهواز ، ایذه ، باغ ملک ، دشت ازادگان ، ماهشهر ، بهبهان ، گتوند ، دزفول ، خرمشهر ، شادگان ، رامشیر ، رامهرمز ، هویزه ، هندیجان  ، شوشتر ، باوی ، اندیکا ، لالی ، مسجد سلیمان ، هفتگل ، اروند کنار ، الوان ، آغا جاری ، بستان ، جایزان ، جنت مکان ، چمران ، چوییده ، حر ، حسینیه ، حمزه  ، دارخوین ، دزاب ، رفیع ، سردشت ، سماله ، سوسنگرد ، شادگان ، شاور ، شرافت ، شیبان ، صالح شهر ، صفی اباد.

فروش ساندویچ پانل شرکت ماموتوبسایت مراکز شرکت کانکس سازی ماموتخرید کانکس اماده و ویلاییادرس دفتر مرکزی شرکت ماموتقیمت هرمتر مربع ساندویچ پانل دیواریتعرفه نصب ساندویچ پانل سقفیفروشنده کانکس ارزان قیمتشماره تلفن نمایندگی کارخانه ماموتکانکس مسکونی یا خانه پیش ساختهسفارش کانکس فروشگاهیبزرگترین تولید کننده کانکس اداریسازنده کانکس های بزرگ و کوچک

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.