ساندویچ پانل در سیستان و بلوچستاناستان سیستان و بلوچستان در شرق جنوب شرقی ایران واقع است. این استان با حدود ۱۸۰٬۷۲۶ کیلومتر مربع وسعت کمابیش اندازهٔ کشور سوریه بزرگی دارد و بیش از ۱۱۱ درصد وسعت ایران را دربرمی‌گیرد. سیستان شامل زابل و شهرهای اطرافش است و بلوچستان دربرگیرنده بقیه شهرها از زاهدان تا چابهار می‌باشد.

سیستان و بلوچستان ۱۱۰۰ کیلومتر مرز با کشورهای پاکستان و افغانستان و ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی با دریای عمان دارد و به دلیل قرار گرفتن در موقعیت راهبردی و ترانزیتی از اهمیت فراوانی برخوردار است به ویژه بندر چابهار که تنها بندر اقیانوسی ایران و آسانترین و بهترین راه دسترسی کشورهای آسیای میانه به آبهای آزاد است.

صنایع مختلفی از قبیل صنایع شیمیایی ، ماشین الات، و مواد غذایی و … در سیستان و بلوچستان فعال هستند که در اکثر این شرکت ها از ساندویچ پانل باکیفیت ماموت به عنوان پوشش سقف و دیوار و کارخانه ها استفاده شده است. این استفاده از ساندویچ پانل و سازه های اماده دیگر مانند دیوار پیش ساخته (کناف) ، اسکلت فلزی ،  روزبه روز درحال افزایش بوده و از این نوع سازه های اماده  در ساخت ساختمان ها و کارخانه ها و سوله های خود استفاده کرده اند.

درمواردی هم در ساخت پروژه های بزرگ از کانکس های اماده شرکت ماموت برای اسکان کارگران و مهندسین نیز استفاده میشود این مورد در مکان هایی اتفاق می افتد که امکان ساخت محل سکونت برای کارگران و یا مهندسین وجود نداشته باشد از کانکس مسکونی استفاده میشود یا نیاز به ساخت کارخانه وجود داشته باشد ولی ساخت این مورد به طول می انجامد بنابراین از کانکس ها استفاده میشود

شرکت ماموت و نمایندگان معتبرش در این استان نیز دارای نموه کار های بسیار بزرگ و عظیمی هستند که نشان از نفوذ و کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد.

از جمله پروژه های انجام شده توسط پیمانکاران نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری در این منطقه میتوان به شرکت نوشابه سازی پپسی کولا و کوکاکولا ، شرکت موکت تبریز و شرکت زمزم و انواع شرکت های داروسازی اشاره کرد.

از شهر های معروف این استان میتوان به شهر های زیر اشاره کرد:

زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، چابهار ، سراوان ، خاش ، نیک شهر ، کنارک ، سرباز ، میرجاوه ، قصرقند ، فنوج ،مهرستان ، زهک ، دلگان ، سرباز ، چابهار ، نیک شهر ، هیرمند ، سیب و سوران

برای مشاهده پروژه های انجام شده با ساندویچ پانل در استان سیستان و بلوچستان کلیک کنید

فروش ساندویچ پانل شرکت ماموتوبسایت مراکز شرکت کانکس سازی ماموتخرید کانکس اماده و ویلاییادرس دفتر مرکزی شرکت ماموتقیمت هرمتر مربع ساندویچ پانل دیواریتعرفه نصب ساندویچ پانل سقفیفروشنده کانکس ارزان قیمتشماره تلفن نمایندگی کارخانه ماموتکانکس مسکونی یا خانه پیش ساختهسفارش کانکس فروشگاهیبزرگترین تولید کننده کانکس اداریسازنده کانکس های بزرگ و کوچک

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.