اتاق حمل بار کامیونت :

در خرید خودرو زمانی که مدارک خود را تکمیل می کنید باید اتاق مورد نظر را سفارش دهید زیرا نوع کاربری مورد نیاز با وضعیت ذکر شده در کارت خودروی شما باید همخوانی داشته باشد هنگام گرفتن معاینه فنی خودرو ، گرفتن خسارت از بیمه ، هنگام تعویض پلاک و ... دچار مشکل نشوید . انواع اتاق های حمل بار کامیونت : باری چوبی باری فلزی باری چوبی فلزی مسقف فلزی مسقف چادری کفی بغلدار فلزی بازشو مشبک فلزی بالا بر تانکر یخچال کمپرسی و... که هرکدام از این اتاق ها مخصوص حمل کالای ویژه ای هستند یعنی هیچ اتاقی نیست که که بشه با آن همه ی بارها را جا به جا کرد . ولی باری چوبی ، باری فلزی و باری چوبی فلزی چون هنگام ساخت از طرح چوب استفاده می شود تقریبا به هم نزدیک هستند . اندازه ی اتاق حمل بار کامیونت مهم ترین قسمت انتخاب اتاق است که بهتر است از اندازه ی استاندارد آن استفاده شود. اگر به دلیل داشتن بار مخصوصی خواستید اتاق حمل بار خود را بزرگ تر کنید به طول و ارتفاع آن بیفزایید زیرا از عرض ممکن است حادثه ساز باشد . اندازه استاندارد کلیه کامیونت ها از طول شاسی و از عرض صاف لاستیک های محور عقب می باشد . وزن اتاق حمل بار کامیونت باید سبک باشد و در عین سبک بودن بتواند وزن زیادی را متحمل شود و مقاوم باشد .

در سال های اخیر با تولید سازه های نوین ساندویچ پانل، استفاده از آن ها برای ساخت انواع اتاق های حمل بار رواج پیدا کرده است زیرا این پانل های ساندویچی با ساختار لایه ای و منحصر بفردی که دارند مهمترین ویژگی های اتاق حمل بار از جمله وزن پایین و مقاومت بالا در برابر عوامل و آسیب های خارجی را تامین می‌کنند.

مهم ترین قسمتی که در هنگام خرید باید به آن دقت داشت کف اتاق است زیرا بیشترین فشار بار روی کف اتاق حمل بار می باشد .  

شرکت ماموت با رعایت کردن استانداردهای لازم و ایمنی مورد نیاز توانسته در زمینه تولید اتاق حمل بار به موفقیت چشم گیری نائل شود .

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر لیست قیمت