همانطور که از اسم این محصول مشخص است اتاق حمل بار یخچال‌هایی شبیه به یک اتاقک و باکس هستند. اتاق یخچالی نیز یک همانند یک جعبه‌ای است که بر روی شاسی وسیله نصب می‌شود. به وسیله این اتاق‌ها می‌توان موادی(گوشت، مرغ، لبنیات، میوه، سبزیجات سایر مواد غذایی و دارویی) که نیازمند یخچال هستند را به راحتی جابه‌جا کرد. برای مثال اتاق‌های یخچالی ماموت به دلیل کیفیت بالا اولین گزینه برای جابه‌جا کردن انواع داروها به داخل و خارج از کشور هستند.
شرکت ماموت از اولین تولید کنندگان اتاق‌های حمل بار یخچالی است که این محصول را در انواع مختلفی از جمله اتاق حمل بار یخچالی کامیون، کامیونت و نیسان تولید و به فروش می‌رساند. اتاق‌های یخچالی ماموت در مرور زمان به علت کیفیت بالا دارای طول عمر زیادی است و می‌تواند وزن بالایی از مواد را جابه‌جا کند؛ که از بهترین ویژگی محصولات حمل بار یخچالی محسوب می‌شود.
برای تولید اتاق‌های یخچالی شرکت ماموت از ساندویچ پانل‌هایی باید استفاده ‌‎شود که دارای عایق گرما باشند تا مقدار اتلاف انرژی به حداقل برسد و یا ایزوله باشند، به این معنا که امکان ورود و خروج آلودگی و هوا به داخل آن وجود نداشته باشد.

اتاق یخچالی

ساختار اتاق یخچالی

اتاق‌های حمل بار از ساندویچ پانل مخصوص دورو ورق از پیش رنگ شده با عایق پلی اورتان ساخته شده است. داخل اتاق‌های یخچالی از سیستم روشنایی برای راحتی کار نیز استفاده می‌شود. درب عقب این اتاق دو لنگه و بر روی هر لنگه 3 لولا با ضخامت 8 میلی‌متر، از جنس چوب چند لایه قرار دارد. این درب ها نیز با دورو ورق آلوزینک دارای عایق بندی pvc با لاستیک مخصوص است. لازم به ذکر است که ابعاد این اتاق‌ها بسته به نوع شاسی وسیله و نیاز مشتری ساخته می‌شوند.
در ادامه به توضیحی در رابطه با هریک از اتاق‌ یخچالی کامیونت، اتاق یخچالی کامیونت و اتاق یخچالی نیسان ماموت می‌پردازیم.

انواع اتاق‌های یخچالی

اتاق یخچالی نیسان: از اتاق‌ یخچالی نیسان برای حمل مواد مختلف در وزن‌ها و مقدار کم، برای درون و برون شهر استفاده می‌شود.
اتاق یخچالی کامیونت: از این کامیونت‌ها نیز برای جابه‌جایی درون شهری استفاده می‌شود. حجم باکس‌های یخچالی نیسان کوچک بوده و در مواردی نیاز به باکس‌های بزرگ‌تر است. کامیون‌های یخچالی نیز به دلیل عرض زیاد مناسب توقف درون شهری نیستند بنابراین از کامیونت‌ یخچالی در این موارد استفاده می‌شود.
اتاق یخچالی کامیون: بهترین گزینه برای حمل‌ و نقل موادغذایی و یا دارویی برون شهری کامیون یخچالی ماموت است که در ابعاد بزرگ برروی شاسی نصب می‌شود و می‌تواند در دماهای زیر صفر و بالای صفر درجه بندی می‌شوند.

سخن پایانی

 برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت اتاق یخچالی و یا انواع نیسان، کامیونت و کامیون یخچالی شرکت ماموت با شماره‌های قرار داده شده درون سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

دسته اتاق یخچالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *